постійні комісії розпочали розгляд питань порядку денного 23 сесії районної ради

4 грудня 2018 року на засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно – територіальної реформи депутати районної ради  розпочали  розгляд питань порядку денного 23 сесії районної ради .  Члени постійної комісії, а саме  Іван Сорока,  Сергій Кондратюк та головуючий на засіданні депутат Георгій Корнієвський опрацювали понад п’ятнадцяти проектів рішень. 

У роботі  дорадчого органу також взяли участь  голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, голова Ковельської РДА Віктор Козак, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, перший заступник голови РДА  Роман Кульцман, начальник управління фінансів Ковельської РДА Світлана Карпюк, депутати районної ради Володимир Андросюк, В’ячеслав Шворак, Аркадій Степанюк, Олександр Титомир та автори  запропонованих проектів рішень.

Без дискусій та внесення пропозицій були запропоновані до розгляду сесії наступні питання:

1. Про звіт голови Ковельської  районної ради А.П. Броїла про роботу за період з листопада 2017 року по грудень 2018 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року №18/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».

3.  Про районний бюджет на 2019 рік.

4. Про інформацію управління соціального захисту населення Ковельської РДА про призначення житлових субсидій на зимовий період 2018-2019 років  в Ковельському районі.

5. Звіт про виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Ковельському районі на 2016 - 2018 роки.

6. Про внесення доповнень до Комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Ковельському районі на 2016-2020 роки.

7. Про звіт постійної комісії з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.

8. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії Ковельської районної ради для продажу об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району (малої приватизації).

9.  Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

10. Про план роботи районної ради на 2019 рік.

11.  Про структуру та чисельність виконавчого апарату Ковельської районної ради на 2019 рік. 

12. Про надання згоди на безоплатну передачу районного комунального підприємства «Ковельрайкомунсервіс» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ  Ковельського району у комунальну власність територіальної громади села Колодяжне та вихід із складу засновників КП «Ковельрайкомунсервіс».

13.  Про звернення  Ковельської районної ради до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

В ході засідання депутатами – членами комісії було підтримано проект змін до районного  бюджету, поданий управлінням  фінансів РДА та погоджено проект бюджету на 2019 рік.

Крім цього, депутати розглянули ряд і інших питань, які виносяться на 23 сесію райради. Зокрема, в зв’язку з прийняттям нового закону України   «Про приватизацію державного та комунального майна» було ухвалено Положення  про діяльність аукціонної комісії Ковельської районної ради для продажу об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району (малої приватизації).

Були  підтримані  і доповнення до Комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Ковельському районі на 2016-2020 роки, запропоновані   начальником Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області Володимиром  Войтаніком.

Ознайомилися депутати і з ситуацією, яка склалася навколо призначень житлових субсидій на зимовий період 2018-2019 років  в Ковельському районі.

Одним із перших питань, що розглянули члени комісії – звіт голови районної ради про роботу з листопада 2017 року по грудень 2018 року. В свою чергу Андрій Броїло  у своєму виступі коротко, конкретно  і без прикрас висвітлив  діяльність районної ради за цей період. 

А також було підтримано звернення двох депутатів ради: Володимира Андросюка щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення та Олександра Титомира щодо участі Митрополита Володимир - Волинського і Ковельського Володимира у об'єднавчому Соборі.

В результаті роботи  комісія прийняла позитивні висновки та рекомендувала внести вищезазначені питання на 23 сесію Ковельської районної ради  з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»