«Подорож у світ професій»

Спеціалістами Ковельського міськрайонного центру зайнятості 11 червня 2019 року було проведено  цікавий профорієнтаційний захід «Подорож у світ професій» на базі центру зайнятості для вихованців пришкільного табору Колодяжненської школи.

Зустріч пройшла у незвичній формі - це були конкурси між командами. Діти проявляли жвавий  інтерес і приймали активну участь в бесідах, обговореннях та іграх профорієнтаційного характеру. Тож граючись та тестуючись школярі зробили перші свідомі кроки до майбутньої професії. До уваги учасників були запропоновані такі конкурси: «Знаю багато професій на букву…», «Пантоміма», «Малюю професію», «Склади назву професію (пазли)», тестування за методикою Климова, астропрогноз та нумерологія професій.

Атмосфера на зустрічі була весела,  доброзичлива, але разом з тим постійно відчувався дух змагання, бо кожній команді дуже хотілося стати переможцями. Діти не тільки отримали величезне задоволення від проведеного заходу, але й одержали багато цікавої та корисної інформації про світ професій.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»