Підтримаймо Ольгу Яренчук!

74209164_2350334568429189_2551427448197611520_nУ Краматорську, на Донеччині, розпочався щорічний відкритий конкурс для дівчат з інвалідністю "Краса без обмежень". Участь у ньому беруть дівчата з обмеженими фізичними можливостями віком від 18 до 35 років, які пересуваються на інвалідних візках. Волинь представляє ковельчанка Ольга Яренчук (на знімку). І вона уже — в фіналі! 

Дівчина працює прес-секретарем ГО "Асоціація осіб з інвалідністю "Добродія в дії" та позаштатним кореспондентом газет "Вісті Ковельщини", "Сила духу", "Благовіст". Студентка першого курсу факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука. Ольга є членом збірної Волині з паралімпійської гри БОЧА. Захоплюється вишиванням, бісероплетінням та в'язанням гачком.

 Її мета: "…це знайти своє місце у житті, саме те, заради чого буде цікаво жити і рухатись вперед. Здобути освіту, знайти своє кохання та створити гарну родину, діток. По мірі своїх можливостей допомагати іншим… Ось це і є головна мета на сьогоднішній день".

Після тривалого відбіркового туру до фіналу вийшли 12 дівчат на інвалідних візках з різних куточків України. Ковельчанка Яренчук Ольга — учасниця під № 2.  

Голосування проходитиме також і в соціальній мережі фейсбук в групі з 24 по 29 листопада (підписуйтесь та слідкуйте за групою...) "Краса без обмежень"/"Мужність без обмежень" https://www.facebook.com/groups/1794133400823955/ 

Програма свята передбачає: підготовку та репетиції, змагання з боулінгу, пейнтболу, кулінарний батл; пресконференція для ЗМІ, запис відеопрезентації, фотосесії, відвідування соціальних закладів Донецької області, фінал конкурсу. 

Головною метою конкурсу є залучення молоді з функціональними обмеженнями до культурних та духовних цінностей, демонстрація суспільству, що люди з інвалідністю мають сили, здібності та талант до творчих й ділових звершень в майбутньому, індивідуальну самореалізацію в соціумі та відчувають себе повноцінними членами сучасного суспільства.

 Вболіваймо за Олю та бажаймо успіху у досягненні своєї мети! Підтримаймо її голосуванням у мережі фейсбук! ГО “Асоціація осіб  з інвалідністю “Добродія в дії”.

Редакція газети “Вісті Ковельщини”.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»