підготовка до проведення етнофестивалю "Гуртом ниву зажнемо"

В рамках підготовки до проведення етнофестивалю «Гуртом ниву зажнемо» вчора голова Ковельської районної ради Андрій Броїло  разом з представниками оргкомітету, а саме заступником голови районної ради Олександром Пасенковським,  Тойкутським сільським головою Віктором Грицюком, директорами Будинків культури  с. Доротище та с. Тойкут Оленою Місюрою та Валентиною  Ілюшик , депутатом обласної ради Галиною Йовик оглянули територію урочища  «Яновища»,  де планується проведення цього фестивалю.

В телефонному режимі голова районної ради Андрій Броїло також  поспілкувався  з головою Сереховичівської ОТГ Ростиславом Шиманським, адже саме на межі Ковельського району зі Старовижівським буде відбуватися це дійство.

Тож шановні жителі Ковельщини!

Раді Вам повідомити, що ІІІ етнофестиваль «Гуртом ниву завжнемо» відбудеться 12 липня 2019 року в урочищі «Яновище», що знаходиться на межі Ковельського та Старовижівського районів. Про години проведення та програму Вам буде додатково повідомлено. Слідкуйте за новинами Ковельської районної ради на офіційному сайті та на сторінці фейсбуку. 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»