Пам'ятаємо про подвиг

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Рівно п’ять років тому, 22 травня 2014 р., неподалік міста Волноваха Донецької області відбувся бій 51-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України із проросійськими бойовиками угруповання “ДНР”.

Втрати ЗСУ в цьому бою стали найбільшими від початку антитерористичної операції таСвітлина від Ковельська районна державна адміністрація. взагалі за історію української армії до того часу.

Загалом загинуло 18 бійців 51 омбр, ще близько 30 отримали поранення. Багато з тих, хто вижив, лікуються й досі.

5 років тому ці герої України віддали свої життя за рідну Батьківщину. Тож сьогодні голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, заступник голови районної  ради Олександр Пасенковський, перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Кульцман, Зеленський сільський голова Оксана Паливода, депутати районної ради, військовослужбовці Ковельського ОМВК, учасники АТО, громадськість району,  жителі Ковельщини зібралися на тематичному заході  у закладі загальної середньої освіти села Зелена аби вшанували пам’ять  про наших героїв України . Серед гостей були Людмила Павлівна та Надія Василівна – матері  наших захисників, Андрія Мостики та Василя Устимука, що загинули за мирне небо над Україною, чиї молоді роки пройшли саме на теренах с. Зелена.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Невимовно боляче було слухати  від педагогічного та учнівського колективів місцевої школи, які і підготували та провели тематичний  захід,  історію подій ще не такого далекого минулого, яке торкнулося Волині та Ковельщини зокрема.  

Виступаючи перед присутніми, голова районної ради Андрій Броїло пригадав як страшна звістка ввірвалася у життя українців, ще раз наголосив, що подвиг цих героїв у тому, що  Батьківщина для них – святе. «Варто пам’ятати, що мир для нас завоювали прості хлопці ціною власного життя. Тому, шановні  учні, - звернувся  до молодого покоління Андрій Петрович -  сьогодні тільки міцні знання та пам'ять про героїв мають бути основною зброєю мирної праці задля процвітання нашої Батьківщини».

По завершенню заходу, учасники зібрання поклали квіти до меморіальної дошки та місць поховань загиблих воїнів - Андрія Мостики та Василя Устимука.Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.
Вічна пам'ять Героям! Вічна слава нашим захисникам!Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»