Останній дзвінок у Ковельському промислово-економічному коледжі

Кожен з нас знає, що студентські роки – найщасливіші в житті -   це і перше кохання, і пізнання світу, становлення особистості, а також це і одна із  сходинок  в доросле буття. Адже, саме, зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта.

Варто зазначити, що Ковельський промислово-економічний коледж вирізняється з поміж інших начальних закладів неординарним підходом, як до навчання, так і до студентського дозвілля. Єдність коледжівської родини простежується у кожному заході, у вирішенні нагальних питань, у підготовці та проведенні різного роду свят. Тому сьогодні,14 червня,  вся дружня родина зібралася біля  навчального закладу  на урочисту лінійку з нагоди  традиційного свята Останнього дзвоника.

Директор  КПЕК ЛНТУ Тетяна Селівончик після офіційного відкриття заходу та вітального слова вручила  відзнаки кращим студентам коледжу, які здобули вагомих успіхів у навчанні, творчості та спорті.

На цьому святі зібралися випускники, студенти молодших курсів, викладачі, ветерани педагогічної праці, батьки. Привітати присутніх завітав і голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, адже на сьогоднішньому заході Андрій Петрович не тільки як представник депутатського корпусу Ковельської районної ради, а й батько випускника цього закладу.

В свою чергу Андрій Броїло побажав  нашій молоді гарного літнього відпочинку, палкої любові до життя й обраного шляху, а  випускникам - нових можливостей та перспектив, впевненості у своїх силах, творчих звершень, мудрих рішень та  дій.

Хоча свята Останнього дзвоника немає в жодному з календарів, проте у коледжі всі його чекають з нетерпінням, адже, для когось це довгоочікувана мить, що дала початок відпочинку та літньому теплу, для когось це останні хвилини перебування в рідному навчальному закладі, проте для всіх це своєрідне підбиття підсумків роботи протягом усього навчального року. Для

Четвертокурсників цей день особливий, бо символічно прощаються з заняттями в коледжі та водночас розуміють, що попереду відповідальна пора: написання і захист дипломних проектів та здача державних іспитів.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»