Особистий прийом громадян головою районної ради

Кожен вівторок  місяця  голова районної ради Андрій Броїло  проводить особистий прийом громадян.

22 жовтня 2019 року  під час особистого прийому до голови районної ради жителі району зверталися за допомогою у вирішенні земельних питань, питань надання матеріальної допомоги, соціального захисту.

Своїм правом, відповідно до статті 1 Закону України «Про звернення громадян»,  скористалася і директор Гішинської ЗЗСО  І –ІІ ст. Галина Йовик. Разом з головою районної ради Галина Володимирівна обговорила нагальні питання щодо функціонування навчального закладу та водночас  розповіла про роботу вчительського колективу та успіхи учнів школи.

Окрім цього Галина Володимирівна, як депутат Волинської обласної ради, обговорила ряд інших питань та зокрема, соціального захисту учасників АТО.

За підсумками прийому на кожне із порушених громадянами питань Андрій Броїло  надав вичерпні відповіді та роз’яснення. Питання, які потребують детального вивчення та опрацювання очільником ради взято на контроль та надано доручення працівникам виконавчого апарату районної ради  щодо надання в межах чинного законодавства допомоги у їх вирішенні.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»