Особистий прийом громадян

З метою забезпечення постійного зв’язку між державою і громадянами та поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення голова районної ради Андрій Броїло  постійно проводить особисті прийоми, на які мешканці району приходять за вирішенням своїх проблем.

Слід зазначити, що жителі Ковельщини звертаються до Андрія Петровича не тільки в визначений день, чи в робочому кабінеті, а й під час інших формальних чи неформальних зустрічей.

Сьогодні,  на особистий прийом до голови Ковельської районної ради Андрія Броїла завітали депутати районної ради Олександр Корнієвський та Дмитро Матвіюк. Оскільки, обрання депутатом – це лише перший етап, з якого починається робота в органах місцевого самоврядування та окрім бажання змінити життя своєї громади на краще, народним обранцям  постійно потрібно підвищувати свій професійний рівень. Одним із таких  шляхів для депутатів є організація обмінними делегаціями з іншими районними радами Саме це питання  і було порушено перед головою ради.

В свою чергу Андрій Петрович ознайомив присутніх  із планом проведення навчання, окреслив перспективні задуми та напрацювання, наголосив на плідній співпраці керівництва районної ради з депутатським корпусом. А також запросив депутатів ради взяти участь в одноденній фаховій майстерні на тему: «Децентралізація, як основа для формування ефективної системи організації влади», яка відбудеться 19 червня 2018 року. Варто зазначити, що на офіційному веб – сайті Ковельської районної ради  в рубриці «Новини» опубліковуєть інформація щодо проведення семінарів, тренінгів для народних обранців.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»