Особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян проводиться з метою реалізації громадянами конституційного права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду пропозицій, заяв і скарг громадян.

Під час особистого прийому громадян, що відбувся 15.05.2018 року, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло разом з Тойкутським сільським головою Віталієм Грицюком, депутатом Волинської обласної ради, директором Гішинської ЗОШ І – ІІ ст.. Галиною Йовик та в.о. директора КП «Ковельрайкомунсервіс» про стан вивезення твердих побутових відходів на території району.  

Віталій Вікторович повідомив, що укладений  договір  з КП «Ковельрайкомунсервіс»   щодо вивезення сміття на території Тойкутської сільської ради та обговорюється питання оплати за ці послуги.

Адже, Порядок формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів встановлений постановою Кабінету Міністрів від 26 липня 2006 року №1010. Цікавим є факт, що постановою до послуг із вивезення побутових відходів відносяться всі операції поводження з побутовими відходами — збирання,  зберігання,  перевезення,  перероблення, утилізація, знешкодження та захоронення, а тариф має включати планову собівартість реалізованих послуг, адміністративні витрати, витрати зі збуту послуг, витрати на оплату праці тощо.

А Порядком формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженим постановою КМУ від 1 червня 2011 р. № 869, визначено порядок нарахування для фізичних осіб коштів для компенсації витрат з вивезення побутових відходів.

Відповідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" житлово-комунальні послуги поділяються на 4 види, два з них — комунальні послуги, послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій містять у своєму переліку послуги з вивезення побутових відходів.

Варто зазначити, що одним з основних напрямків реформи поводження з відходами має бути впровадження принципу "забруднювач платить".

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»