Особистий прийом громадян

Основне завдання влади – зробити життя людей комфортним та зручним, а це безперечно можна зробити лише тоді, коли права кожної людини будуть дотримані. Напевно, саме з огляду на те, що з непорушністю основних прав людини у будь – які часи є певні проблеми, спонукає громадян шукати відповіді на свої наболілі питання у владних кабінетах.

Саме це й зобов’язує органи влади на місцях проводити прийом громадян. Сьогодні у відповідності до графіка прийому громадян в Ковельській районній раді, особистий прийом громадян провів голова ради Андрій Броїло.

До голови ради звернулися жителі району стосовно вирішення особистих проблемних питань, зокрема працевлаштування, виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, надання матеріальної допомоги на лікування громадянам, які опинилися  в складних життєвих обставинах.

Також одне з питань, що озвучили заявники  під час особистого прийому голови – не зрозуміле та наболіле – медична реформа, заповнення Декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги.

Було обговорено питання діяльності громадських організацій на теренах Ковельщини, проведення їх керівниками заходів, участь в житті району.

За результатами особистого прийому, голова районної ради доручив Олександру Пасенковському, заступнику голови ради, за напрямком вивчити ситуацію навколо окремих звернень та про результати розгляду повідомити заявників. 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»