Особистий прийом громадян

Вчора, 10  квітня 2018 року голова Ковельської районної ради Андрій Броїло  провів черговий особистий прийом громадян.  Питання, з якими звернулися жителі Ковельщини, носили як загальнорайонний , так і особистий характер. Зокрема, громадяни цікавилися ремонтом вулиць, усуненням «наливайок» тощо.

Жителі Ковельського району  отримали роз’яснення з приводу оформлення, приватизації та встановлення меж земельних ділянок, нарахування субсидії та сплати за теплопостачання тощо. Одним із питань, що були підняті на прийомі, було впровадження пілотного проекту щодо встановлення вітряків на території  Поворської ОТГ. З розгляду вищезазначеного питання Андрій Петрович висловив своє бачення ситуації, а також окреслив позитивні сторони цього проекту.

В свою чергу, начальник служби у справах дітей Ковельської РДА Сергій Ілюшик  та депутат Волинської обласної ради, директор ЗОШ с. Гішин Галина Йовик разом з Андрієм Броїло обговорили можливу участь депутатського корпусу районної ради в краєзнавчому туристичному поході «Окраса Волинської землі – озеро Нечимне». До обговорення вищезазначеного питання долучився і громадський активіст Олександр Майданець.

Усім громадянам, які звернулися до Андрія Петровича, було надано роз’яснення. Відповідним працівникам виконавчого апарату районної ради  голова дав доручення щодо вирішення піднятих питань.

Також нагадуємо, для того, аби потрапити на особистий прийом до голови районної ради Андрія Броїло, необхідно залишити свої координати та проблемне питання у відділі організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради  за тел.: 53313 або за адресою м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. 201. Особистий прийом громадян голова районної ради проводить  кожен вівіторок щомісяця.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»