Особистий прийом громадян

Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – це моменти, яким приділяється постійна увага голови Ковельської районної ради Андрія Броїла. 

Сьогодні, 6 березня, Андрій Петрович  провів черговий прийом громадян з особистих питань. До очільника районної ради звернулися не тільки  жителі сіл Ковельського району, а й мешканці міста Ковеля.

Зокрема, питання допомоги у  видавництві власної книги озвучила місцева письменниця Марія Богданович. Марія Андріївна  є автором чималої кількості творів для дітей, проте сьогодні голові ради презентувала книгу «Вірші і загадки для малої дитини та її родини».

Як відомо, з  2017 року в Україні з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості був встановлений   Верховною Радою України День українського добровольця. Тому під час прийому громадян  мало місце звернення Віталія Грицюка, Тойкутського сільського голови та громадського активіста, жителя с. Воля Ковельська Миколи Печенюка, які разом з депутатом  ради  Георгієм Корнієвським та                                                                  

головою районної ради Андрієм Броїло обговорили організаційні питання проведення заходів щодо вшанування добровольців Ковельщини.

На всі порушені питання заявники отримали вичерпні відповіді  та роз’яснення. Ряд питань, що потребують детальнішого вивчення, голова районної ради взяв під особистий контроль, а щодо окремих,  були надані доручення працівникам апарату районної ради щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

Нагадаємо, що прийом голови районної ради здійснюється кожен вівторок місяця з 08.00 до 12.00 год. за адресою м. Ковель, вул. Незалежності, 73, Будинок рад,  каб. 203.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»