Організаційне засідання постійно діючої комісії з питань організації заготівлі другорядних лісових матеріалів

З настанням періоду збору другорядних лісових ресурсів, зокрема ягід та грибів, сьогодні працівники управління регіонального розвитку райдержадміністрації скликали представницький склад постійно діючої комісії з питань організації заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань на організаційне засідання.
Участь в роботі комісії взяв голова райдержадміністрації Віктор Козак, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, представники заготівельних компаній, що здійснюють свою діяльність на території району та керівники об’єднаних територіальних громад. Головна мета зустрічі – аналіз здійснення заготівлі другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних користувань та використання корисних властивостей лісів у 2016 році, а також  планування аналогічної роботи в поточному році. Ні формат роботи  в напрямку заготівлі другорядних лісових ресурсів, ні перелік необхідних для реалізації такої діяльності документів, ні процедура оподаткування такої діяльності,  ні обсяги лімітів виділених для Ковельського не змінились, але оскільки погодні умови були не зовсім сприятливі, за інформацією представників лісового господарства району, кількість чорниці та інших ягід в лісах значно менша у порівнянні з минулими роками.
Загалом і постійно діюча комісія, і заготівельні організації готові до початку ягідного сезону, а представники територіальних громад  налаштовані на співпрацю  з усіма структурами з метою  наповнення бюджетів громад від заготівлі другорядних лісових матеріалів на підвідомчих територіях.
Довідково: Протягом 2016 року від суб’єктів підприємницької діяльності у сфері заготівлі дикорослих лісових ресурсів до місцевих бюджетів району надійшло 1 млн. 505,9 тис. грн. податків і зборів. Заготівельну діяльність на території району здійснювали Компанія «Калина», ТзОВ «Укр.Автоінвест», ТзОВ «Волиньфрукт», ТзОВ «Торіс». Найбільшу суму податків і зборів до бюджетів усіх рівнів сплатила Компанія «Калина» ТзОВ – 1 млн. 90,4 тис. гривень.
 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»