Організація власної справи безробітними Ковельщини

16 травня в Центрі розвитку підприємництва при  Ковельському міськрайонному центрі зайнятості спільно із волонтером Корпусу миру США  Шоу Еймі Рей проведено тренінг-семінар для 10 безробітних, на  тему: «Від бізнес ідеї до власної справи». 

Мета зустрічі: ознайомити присутніх з перспективами розвитку підприємництва в регіоні, ознайомлення із законодавчими аспектами підприємництва, допомога у виборі бізнес-ідеї, ознайомлення з метою, змістом та структурою бізнес-плану, основними вимогами до його складання, визначення якостей, необхідних успішному підприємцю.

Всі учасники заходу мали можливість отримати корисні поради з організації власної справи, визначали найперспективніші напрямки розвитку підприємницької діяльності в м. Ковелі та Ковельському районі, з цікавістю переглянули підготовлену Еймі презентацію, провели жваве обговорення  можливості започаткування власної справив в регіоні. 

Ми надіємось, що даний захід надасть громадянам нові можливості для саморозвитку, розвине їх лідерські якості, стане надійним підґрунтям для організації та розвитку власної справи.

 

         Ковельський МРЦЗ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»