Оперативна нарада

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Сьогодні, 20 травня 2019 року, голова Ковельської районної Андрій Броїло та заступник голови  районної ради  Олександр Пасенковський взяли участь у щотижневій оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Кульцмана. Мета наради – підвести підсумки діяльності місцевих органів влади за тиждень, що минув та спланувати роботу усіх структур на поточний тиждень.

Традиційно, серед обговорюваних питань – про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації. «Відтак, у період минулого тижня, зокрема, 15 травня, сталася пожежа в урочищі Фасти, де повністю згоріла дерев’яна споруда. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи», - проінформував Володимир Войтанік, начальник Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області.
У рубриці актуальних питань і завдань з їх вирішення у сферах, віднесених законамиСвітлина від Ковельська районна державна адміністрація. України до повноважень районної державної адміністрації, начальник відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури управління регіонального розвитку райдержадміністрації Юрій Пашинський повідомив, що нині ведуться активні роботи щодо облаштування у закладах загальної середньої освіти району пристроїв споживання природного газу засобами дистанційної передачі даних (модемами). 

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук повідомила, що Свято останнього дзвоника відбудеться у закладах загальної середньої освіти району 31 травня, окрім шкіл Люблинецької, Поворської та Велицької ОТГ, тут останній дзвоник прозвучить на тиждень раніше, а отже – 24 травня. Окрім того Ірина Федорівна розповіла про старт та організацію ЗНО-2019. 
Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Своєю чергою Тетяна Матяшук, начальник відділу культури райдержадміністрації повідомила, що відповідно до рекомендацій організаційного комітету 22 травня на Ковельщині відбудеться ряд заходів, приурочених пам’ятним дням, зокрема: річниці трагедії під Волновахою та 158-ій річниці перепоховання Тараса Шевчанка на Чернечій горі у Каневі. Відтак, з метою гідного вшанування подвигу та світлої пам’яті воїнів 51-ОБМР, що загинули під час трагічних подій під Волновахою об 11.00 год. у закладі загальної середньої освіти села Зелена відбудеться тематичний захід. Від’їзд автобуса від Будинку рад о 10.40 год. О 15.00 год. в селі Колодниця, біля символічної могилі Тараса Шевченка, відбудеться тематичний захід «Кобзарем ми його величаєм», приурочений 158-й річниці перепоховання Т. Шевчанка на Чернечій горі у Каневі. Від’їзд автобуса до с. Колодниця від автостоянки біля кафе Маестро о 14.40 год. Тож Тетяна Іванівна запросила представників райдержадміністрації та районної ради до участі в районних заходах. 
В рамках підготовки та відзначення в районі Міжнародного Дня захисту дітей, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ілюшик, повідомив, що святкові заходи для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, дітей - вихованців дитячих будинків сімейного типу, дітей із прийомних сімей району відбудуться 30 травня 2019 року о 10.00 годині в кафе «Наше місто», де на них чекатиме святкова концертно – розважальна програма.
З питань виконання завдань, в межах залучення жителів району до строкової служби таСвітлина від Ковельська районна державна адміністрація. військової служби за контрактом, учасників оперативної наради інформував Олександр Пшава, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Голова районної ради Андрій Броїло повідомив, що 27 травня відбудеться засідання Президії районної ради, а тому просив керівників структурних підрозділів райдержадміністрації оперативно подати пропозиції щодо формування проекту порядку денного чергової сесії районної ради.
Загалом, в ході роботи перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман озвучив низку завдань для керівників управлінь та відділів, ознайомив із запланованими заходами на поточний тиждень, закликав усіх до активної в них та побажав усім посадовцям вдалого і результативного робочого дня та тижня загалом.

За матеріалами Ковельська РДА.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»