Оперативна нарада

19 березня  2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Козака за участю голови Ковельської районної ради Андрія Броїла та заступника голови районної ради Олескандра Пасенковського  відбулася щотижнева апаратна нарада.

Під час оперативки було підбито підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний робочий тиждень.

Також під час наради було озвучено ряд актуальних питань життєдіяльності району.

Першочерговими були обговорені питання, що стосуються забезпечення протиожеледних та очисних робіт на автомобільних дорогах загального користування на території району та про  надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації.

В ході роботи по питаннях підсумків виконання місцевих бюджетів району  у лютому 2018 року та завдання з його наповнення у березні поточного року, а також про стан казначейського обслуговування державного і місцевих бюджетів у лютому 2018 року доповідали начальник управління фінансів  райдержадміністрації Світлана Карпюк та заступник начальника Ковельського управління Державної казначейської служби Саченюк Олена Степанівна.

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»