“Ніч, щоб сяяти”

У Луцьку, 8 лютого 2019 року відбувся справжній БАЛ для людей з інвалідністю «Night to Shine» що переводиться “Ніч, щоб сяяти”.

Проведення такого свята – світова практика, започаткована 5 років тому. Подія охопила понад 700 міст на 6 континентах, а учасниками стали більш ніж 100 000 людей з інвалідністю.

Автором ідеї та спонсором «Night to Shine» є фундація Тіма Тібоу (Tim Tebow Foundation, USA). В Україні, окрім Луцька, в цей день таке свято провели у Києві, Львові і Одесі. Головними натхненниками заходу у Луцьку стало подружжя Сергія та Наталії Больчуків, які свого часу створили поблизу Луцька реабілітаційний центр “Агапе”. Організаторами дійства була церква «Фіміам».

 

У місті Луцьку таке дійство влаштували вперше. Захід під назвою «Night to Shine» - це незабутній вечір, метою якого було показати любов Бога до людей із інвалідністю. Учасниками події стали 80 людей. До організації свята долучилося близько 150 волонтерів – перукарі, візажисти, просто люди, які готували смаколики, чи задіяні в

 тому, щоб підготувати поїздку на лімузині чи щось інше.

Почесним гостем казкового вечора стала і громадська організація “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії”.

Наші дівчата та хлопці, а це: Сахарук Максим, Гелетуха Олег, Вакульський Олександр, Кравчук Володимир, Яренчук Ольга, Набруско Євгеній, Ринковська Катерина всі з міста Ковеля, Шевчук Софія (с.Майдан), Білінець Тетяна (с. Білин), Листовнича Ірина (с.Черемошне), Барбарук Олександр, Паталій Борис (с.Погіньки), Лисюк Володимир, Якобчук Тарас (с.Волошки) і також два волонтери Лисюк Олена та Ринковська Світлана в цей вечір поринули в неочікувану казку.

Цього дня на їх чекав: святковий макіяж і зачіски, чарівні бутоньєрки, професійна чистка взуття, жива музика, дефіле червоною доріжкою, спалахи фотокамер, бенкет та подарунки, а також поїздка на лімузині. На заході також відбулася коронація усіх королів та королев вечора. Адже, зі слів організаторів, кожна людина в очах Бога є королем і королевою.

Чудова атмосфера панувала у цей вечір, отримали багато нових вражень та позитивних емоцій, спілкування, нові знайомства та друзі, фотосесії...це був просто чарівний, емоційний, духовний вечір...

“Мені дуже сподобався бал. В Україні проводиться мало заходів такого масштабу. Я думаю, що їх варто було б проводити більше, бо люди на візках рідко відвідують такі події. Вони загалом рідко бувають у якихось кафешках, чи на концертах, бо немає доступності. А тут організували такий захід і він повністю доступний - все, що треба є. Люди можуть поспілкуватися, відпочити, зробити фото на різних фотозонах і зрештою побачити один одного, бо навіть багато з візочників знають один одного, але не можуть побачитися. Для мене це дуже потужний захід, я думаю, що всі були в захваті від цього вечора”, - ділиться враженнями королева балу Ольга.

Хочеться щиро подякувати організаторам та всім-всім волонтерам які нас супроводжували протягом усього дня, які стали для нас друзями.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, довголіття, невичерпної енергії, сімейного благополуччя і процвітання. Надіємось на подальшу плідну співпрацю!

 

 

Ольга Яренчук

Прес-секретар

Громадська організація

«АСОЦІАЦІЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ 

 «ДОБРОДІЯ В ДІЇ»

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»