На одного «Однодумця» стало більше

Система навчання депутатів місцевих рад є безперервним і обов’язковим процесом. Це, зокрема, передбачено і Постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 року № 106 «Про затвердження Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад». Нещодавно, одна із  найактивніших депутаток Ковельської районної ради Ольга Чепенюк  вчергове стала учасником  навчального  семінару, що проходив в місті Києві 13-15 червня 2019 року  у рамках проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності. Земельні відносини» та на запрошення Волинської торгово – промислової палати та платформи «Однодумці» прийняла участь у презентації – обговорення громадських проектів «Твоя ініціатива» платформи «Однодумці».

Обидві тематики є для Ольги Іванівни, як депутата районної ради, та зокрема,  жителя одного з сіл Ковельського району, досить близькі. Адже, працюючи з виборцями народній обраниці доводиться сприяти у вирішенні найнаболілішого для  селян, зокрема і  земельного питання. Ольга Іванівна  мала можливість заслухати експертів Інституту Політичної Освіти щодо розширення повноважень    місцевого самоврядування щодо управління земельними ресурсами в процесі децентралізації влади в Україні, набуття права власності на землю (купівля, викуп, приватизація) та набуття земельних ділянок в користування, проекту відведення земельних ділянок, технічної документації.  Також депутатка ознайомилася з новим проектом «Твоя ініціатива» завдяки якій можна долучитися до реформування країни  і створити порядок денний для нового Уряду та ВРУ. Ольга Іванівна стала учасницею платформи   «Однодумці», адже, це інтерактивна платформа для відкритого діалогу з громадськістю з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, та має на меті поєднання власних ініціатив із пропозиціями та думками людей на місцях.

Тож, бажаємо Ользі Чепенюк, яка бере   активну участь в житті громади та є громадським діячем і патріотом, якому небайдуже майбутнє нашого народу,  застосувати нові знання    та навички на благо людям  та процвітання своєї громади. Нехай участь у таких заходах стає для депутата Ковельської районної ради  найефективнішим способом вживання своїх  можливостей і енергії на користь суспільству.

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»