На Ковельщину завітали діти із Східної України

На Ковельщину завітали 24 дитини зі Сходу України, аби весело, цікаво та з користю для здоров'я провести 2 тижні канікул у літньому таборі «Оберіг».

Це стало можливим завдяки підписаному Меморандуму про співпрацю між Ковельською районною державною адміністрацією, Ковельською районної радою Волинської області з Новоайдарською райдержадміністрацією в рамках візиту делегації із Новоайдарського району Луганської області на чолі з головою Новоайдарської районної ради Германом Звєрєвим в квітні цього року.

17 червня юних гостей із Новоайдарського району Луганської області зустріли на залізничному вокзалі міста Ковеля голова районної ради Андрій Броїло, голова райдержадміністрації Віктор Козак, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, начальник відділу освіти райдержадміністрації  Ірина Ревейчук. Посадовці побажали дітям захоплюючого відпочинку, позитивних емоцій та нових незабутніх вражень.

Протягом перебування у таборі дівчата та хлопці матимуть змогу познайомитися та поспілкуватися зі своїми однолітками, відпочити від школи, батьків, телевізорів, комп’ютерів. На території оздоровчого табору «Оберіг» діти проживатимуть в ошатних дерев'яних будиночках. Для занять спортом на території бази є міні-футбольне поле, два волейбольних та баскетбольний майданчики, бігові доріжки та тенісний корт.

Культурно-розважальна програма відпочинку розроблена та організована, з урахуванням досвіду організації дитячого відпочинку, спрямована на поліпшення творчих та інтелектуальних навичок дітей.

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»