На Ковельщині відзначили працівників культури

До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у Центральній районній бібліотеці сьогодні  відбувся урочистий захід.

Саме в цей день працівники цієї галузі з’їхалися з усієї Ковельщини  аби прийняти вітання від керівництва району.

Вітальні слова, нагородження та святковий концерт – уже традиційна форма відзначення професійного свята. Щоб привітати діячів культури Ковельщини, участь у заходах взяли голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, депутати районної ради.

Варто зазначити, що це свято Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України було встановлено Указом Президента України № 717 від 30 грудня 2013 року «Про додаткові заходи щодо державної підтримки культури і мистецтва в Україні» та відзначається разом із Днем української писемності та мови щорічно 9 листопада.

У цей день гості та керівники району вітали тих, хто своєю творчістю дарує людям радість, утверджує на землі ідеали Добра, Любові і Краси, хто своєю щоденною плідною працею зберігає, творить та примножує національну культуру, звеличує наш Ковельський  край та рідну Україну! Всіх, хто мовою мистецтва формує національну свідомість і пробуджує в серцях громадян нашої країни непоборний український дух!

Голова районної ради Андрій Броїло назвав символічним те, що свято працівників культури і майстрів народного мистецтва одночасно відзначається з Днем української писемності та мови, які є одним із головних першоджерел творення і суспільної оцінки розвитку національної культури та народного мистецтва. «Адже, своєю творчістю Ви, дарує людям радість, звеличує не лишень наш край, але й країну.  Тож від себе особисто та депутатського корпусу Ковельської районної ради дякую всім тим, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу» - з такими словами вдячності звернувся Андрій Петрович до присутніх.

На знак глибокої поваги та за активну культурно-просвітницьку діяльність, розвиток галузі в ім’я розквіту рідного краю й на благо України кращі працівники культури були нагороджені почесними грамотами та подяками.   А кращі з кращих були нагороджені Грамотою Верховної Ради України: директори будинків культури с. Доротище та с. Тойкут  Олена Місюра та Валентина Ілюшик.

І навіть у своє професійне свято, талановиті працівники культури та майстри мистецтва не залишили присутніх на святі без своєї творчості, - як завжди дарували гостям душевні пісні, запальні танці та проникливі музичні композиції.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»