Масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів»

15 вересня 2018 року - Міжнародний день чистих берегів річок, морів та океанів (International Clean Beach Day).

Робімо разом береги українських річок, озер та морів чистими!

«Я прибрав – Твоя черга!» – прийми виклик! – це заклики до екологічної свідомості українців.

    Кожний рік у 3-ті вихідні вересня по всьому світу проходять екологічні акції в рамках Міжнародного дня чистих берегів. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

    Наразі проблема засмічення побутовим сміттям річок, морів та океанів світу набрала глобальних масштабів. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання берегів водойм. Україна також активно долучається. Зокрема, Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство освіти та науки України, Державне агентство водних ресурсів України та Регіональний проект ЄС «Водна ініціатива плюс» (ЕUWI+) закликають всіх небайдужих українців долучитися до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів».

Долучитися до акції можна приймаючи виклик «Я прибрав – Твоя черга!»

Прибери сміття на берегах річки чи озера, зроби фото, виклади у фейсбук на свою сторінку з хештегом #Яприбрав_ТвояЧерга та отримай подарунок. Детальнішу інформацію можна дізнатись тут https://www.youtube.com/watch?v=pNl-GRueSO0&feature=youtu.be

Пам’ятаймо: майбутнє наших водойм – у наших руках!

        

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»