Малі міста Волині отримають авто для перевезення осіб із інвалідністю

Асоціація Міст України у співпраці з Урядом та Мінсоцполітики знайшли можливість внести зміни у Порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб із інвалідністю, в тому числі і дітей, які мають порушення опорно-рухового апарату.

Відповідно до внесених змін такі авто мають можливість отримати малі міста з чисельністю населення до 50 тисяч осіб.

Умови забезпечення спеціально обладнаними автомобілями:

–  проживання не менше ніж 25 осіб із інвалідністю та дітей із інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів;

–  функціонування служби з перевезення, або наявність рішення про утворення її в поточному році;

–  наявність документів, що підтверджують затвердження видатків на поточний рік для фінансування служби з перевезення;

–  меморандум щодо роботи служби з перевезення, укладений між виконавчими органами рад та громадськими об'єднаннями, ініціативними групами осіб із інвалідністю та батьками дітей із інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

До речі, заявки на придбання спецавтівок розглядатимуть у порядку черговості їх надходження. Докладніше умови фінансування та їх змінами можна завантажити за посиланням (http://auc.org.ua/sites/default/files/sectors/u-140/1._zviny_po_zabezpec...).

Нагадуємо, раніше спеціальні автомобілі могли отримати винятково міста районного значення та об’єднані територіальні громади (окрім ОТГ, які утворились із центром в місті обласного значення). На Волині таке авто наразі має лише Прилісненська сільська ОТГ, що на Маневиччині.

Офіс реформ, Волинське регіональне відділення Асоціації міст України

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»