ЛУНАЛИ КОЛЯДКИ

Споконвіку існував у нашому народі гарний звичай під час Різдвяних свят бажати один одному і господарям щастя-здоров'я, многих літ і всяких статків у хаті і родині. Вже по Святій Вечері українці починали ходити по хатах, піснями та відтворенням побутових сценок поздоровляли господарів та їхніх дітей та зичили їм злагоду й достаток. Готувалися до колядування заздалегідь — виготовляли колядницькі обладунки: восьмикутну зірку, маски Кози, Ведмедика.

Проте, традиційний одяг колядницьких ватаг — білі та коричневі кожушки й свитки, чоботи власної роботи, хустки або віночки у дівчат. Так і сьогодні, як вже повелося, до Ковельської районної ради завітали колядники з Ковельщини.  Своїми щирими віншуваннями привітали працівників органів місцевого самоврядування з новорічно - різдвяними святами.
Продовжуючи багаторічні традиції українців, талановиті колядники виконували  новорічні пісні, колядки,  бажали миру і злагоди, щастя, радості, усяких гараздів керівництву  району, усім працівникам  установи та  депутатам районної ради. Голова районної ради Андрій Броїло  навзаєм подякував гостям за чудові привітання та щирі побажання, адже за народними повір’ями те, що побажають колядники та щедрувальники, обов’язково має здійснитися у Новому році.

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»