Ковельчан просять повідомляти про перебування в районі нелегалів

В період з 01 по 30 серпня 2018 року на території Волинської області триває профілактичне відпрацювання під назвою «Мігрант», спрямоване на запобігання вчиненню правопорушень іноземцями та особами без громадянства.
Про це повідомляють у секторі превенції Ковельського відділу поліції.

В зв’язку з особливим розташуванням Ковельського району, а саме близькістю до кордону з Республікою Польща та Республікою Білорусь, діяльність правоохоронних органів буде особливо націлена на виявлення правопорушень в сфері незаконної міграції, порушень чинного законодавства України іноземцями та особами без громадянства.
В разі виявлення, чи володіння жителями м. Ковеля і Ковельського району інформацією щодо незаконного проживання іноземців на території України, фактів підробок документів на в’їзд та виїзд з України, незаконної легалізації іноземців, фактів вчинення кримінальних, адміністративних та інших правопорушень громадянами інших держав, в тому числі автомобілями на іноземній реєстрації, правоохоронці просять повідомляти органи Національної поліції України за телефоном «102», телефон для анонімних повідомлень Ковельського відділу поліції : 050-484-53-49.

 

Ковельського відділу поліції

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»