консультує начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Антон Ігорович Кустик

В рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО” громадян Волині консультує начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Антон Ігорович Кустик.
 
Доброго дня! Чи впливає громадянство засновника на власну назву громадського об’єднання ?
Частиною першою статті 7 Закону України «Про громадські об’єднання» встановлено, що засновниками громадської організації можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 років, а молодіжної та дитячої громадської організації - 14 років. 
Відповідно Законом не визначений зв’язок між засновниками громадського об’єднання та його власною назвою, оскільки згідно з частиною сьомою статті 7 вищевказаного Закону повноваження засновника громадського об'єднання закінчуються після прийняття рішення про реєстрацію або прийняття повідомлення про утворення громадського об'єднання в установленому Законом порядку.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»