І знову розмова про децентралізацію

Голова Ковельської районної ради Андрій Броїло  взяв участь  у громадських слуханнях, що проходили вчора в Будинку культури с. Тойкут.  Захід було ініційовано депутатами цієї ради. Слухання  були приурочені питанню децентралізації та зокрема ініціативам  Сошичненської ОТГ Камінь – Каширського району та Сереховичівської ОТГ Старовижівського району  щодо приєднання Тойкутської сільської ради до цих об’єднаних територіальних громад.

Самому голосуванню по цих ініціативах передували  тривалі обговорення. Свою позицію та бачення висловили Сереховичівський сільський голова Ростислав Шиманський, Карасинський сільський голова Світлана Сидорук, громадський активіст Василь Марчук, в.о. старости Солов’їської сільської ради Василь Абрамчук та інші.

В свою чергу голова райради Андрій Броїло виступаючи перед присутніми, користуючись нагодою привітав всіх присутніх з Різдв’яно – новорічними  святами. Окрім цього, голова райради детально зупинився на аналізі децентралізації реформ в Україні та Ковельщині зокрема. Серед іншого, Андрій Петрович довів до відома присутніх інформацію про те, яким чином планується завершити об’єднання територіальних громад на Ковельщині у відповідності до перспективного плану області. При цьому було вказано на основні переваги та недоліки  того, що пропонують Тойкутській сільській раді  їхні сусіди. Висловлюючи своє бачення Андрій Броїло  рекомендував тойкутчанам  дотримуватись встановлених перспективним планом пропозицій, тобто стати частиною Ковельської міської об’єднаної територіальної громади.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»