Голова районної ради зустрівся з ветеранським активом Ковельщини

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Сьогодні голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, заступник голови ради Олександр Пасенковський зустрілися з ветеранським активом Ковельщини. Участь у зібранні також взяли голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Олена Давидович, заступник начальник Ковельського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України Світлана Киричук, завідувачка інформаційно – аналітичного відділу ЦРЛ Ковельського МТМО Олена Деркач, начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Вознюк, керівники первинних ветеранських організацій Ковельського  району на чолі з з головою Ковельської районної організації ветеранів України Валентиною Січкар.

Під час зустрічі голова Ковельської районної ради Андрій Броїло та голова Ковельської РДА Віктор Козак відзначили  Подякою  за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху на Ковельщині, активну громадянську позицію та з нагоди ювілею від Дня народженняСвітлина від Ковельська районна державна адміністрація. голову Уховецької первинної ветеранської організації Ніну Сойко.

Також учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання свою колегу Галину Атавіну (голова Мощенської ветеранської організації), яка нещодавно відійшла у вічність.

До присутніх звернувся і  голова Ковельської районної ради  Андрій Броїло, який у своєму виступі  охарактеризував суспільно політичну ситуацію в районі та країні загалом. Андрій Петрович наголосив на тому, що саме люди, які мають життєвий досвід та мудрість, на сьогоднішній день надають  приклад решті суспільства саме в послідовності та зваженості своїх дій.

В ході роботи присутні обговорили питання соціального захисту, пенсійного забезпечення, медичного обслуговування. В обговоренні вищезазначених питань активну участь взяли Ð¡Ð²Ñ–тлина від Ковельська районна державна адміністрація.представники первинних ветеранських організацій - Надія Місюра (с. Доротище), Галина Галайдюк (с. Козлиничі), Катерина Махнюк (с. Поповичі), Сергій Невірко (с. Мельниця), Іван Пазина (с. Зелена).Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»