голова районної ради привітав державних службовців з професійним святом

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Сьогодні, під час урочистостей з нагоди    Дня державного службовця, що відбулися напередодні свята в Палаці учнівської молоді ім.. І.Я. Франка,  голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, депутати районної ради привітали працівників  структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади району, ветеранів державної служби  з професійним святом.

«Бути державним службовцем - нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.служити людям та справжньої відданості своїй справі.  Адже, довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.  Я твердо вірю, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства на засадах соціально орієнтованої ринкової економіки, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни, піднесення її престижу на міжнародній арені, -  промовив під час свого виступу голова районної ради Андрій Броїло. Також Андрій Петрович побажав усім міцного здоров’я, родинного тепла, світлих життєвих обріїв, добра, щастя та задоволення від такої почесної праці.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Як вже повелося, за доброю традицією, в продовження свята  - нагородження кращих  та музичні привітання від колективів Ковельщини.Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»