Герої не вмирають !!!

Патріотизм – це одна із якостей людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини. Патріотизм – величний вияв нескінченної любові до рідного краю. Патріотизм, як і честь виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі. Патріотизм породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ, він перетворює звичайну людину в безстрашну людину, яка не відчуває страху і болю, йдучи впевнено до своєї мети. Тоді мета патріота стає метою усього народу. Патріот живе у єдності зі своїм народом, він живе своїм народом, адже життя народу стає його життям.

Таким героєм-патріотом був Редькович Павло Миколайович, котрий у боротьбі за незалежність держави, загинув на Сході України.

Вчора, в селі Майдан, з ініціативи Громадської організації «Майдан Гідності» було встановлено меморіальну дошку бійцю 80-ї аеромобільної бригади – Павлу Редьковичу.

25 серпня 2014 року Павлові виповнилось 22 роки, а за декілька днів – 31 серпня – він загинув, так і залишившись навіки – 22 – річним мужнім воїном.

На заході людей було багато : односельці, однокласники, друзі – особливо багато було молоді, місцева влада, координатор громадського об’єднання «Майдан Гідності» Катерина Кухаренко, голова Ковельської районної ради Ігор Верчук, заступник голови районної ради Галина Коляда, голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак, військовий комісар Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Гладун та учасники антитерористичної операції.

З виконанням Державного гімну України було розпочато урочистий захід.

Присутні згадали героїчний вчинок полеглого бійця та віддали йому шану хвилиною мовчання.

Настоятель Свято-Покровської церкви УПЦ, отець Ігор освітив пам’ятну дошку. В своєму слові священик зазначив, що відкриття цієї дошки є не тільки вшануванням пам’яті героя, але і нагадування усім нам та нашим нащадкам, як ми повинні любити свою Батьківщину, і робити все можливе для її процвітання і збереження миру. Іноді навіть ціною свого життя, як це зробив Павло.

Щирі та зворушливі слова про бійця говорили дітки місцевої початкової школи.

Очільник районної ради Ігор Верчук виступаючи перед учасниками заходу зазначив, що сьогодні відбувається подія, яка не може залишити нікого байдужими. Пам’ять про наших хлопців – героїв в наших серцях залишиться надовго. Ми вдячні тим, хто відстояв і виборює для нас і прийдешніх поколінь самостійну Україну. Будьмо ж гідними великої слави героїв України, які твердо вірили, діяли, знали: Українська нація зродилася тоді, коли в її обороні впала перша крапля червоної української крові на чорну українську землю.

Тому всі ті, хто називають себе громадянами України, повинні пам’ятати і шанувати вчинки героїв, тих, що в смертельній боротьбі віддали своє життя за волю України! Сумно, тривожно та лячно стає, коли починаєш рахувати втрати України, тих, котрі лягли в боротьбі за її волю.  

Слова підтримки та невпинного болю висловила матері Катерина Кухаренко. Вона зауважила, що для нас, теперішніх українців, в час виразної втрати життєвих орієнтирів, занепаду духовних цінностей та панування культу особистого задоволення і матеріального споживання у більшості наших ровесників, важливо як ніколи усвідомлювати, що у світі, в якому ми живемо тільки ті вартості мають майбутнє, за які людина готова боротися, які людина готова боронити, жертвуючи усім, навіть найдорожчим - власним життям. І серед тих вартостей, перша з них - наша Батьківщина - Україна, наш український народ, наша рідна земля і наша українська держава.

Отець Ігор запросив усіх присутніх до місця поховання Героя, де відслужив заупокійну панахиду.

     

 

 

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»