Дорогі земляки, ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Дорогі земляки, ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

         Тридцять два роки минуло з того часу, як світ почув страшну, незбагненну звістку: вибухом зруйновано четвертий блок Чорнобильської атомної електростанції. Сталася непоправна, найбільша в світовій історії техногенна катастрофа, яка забрала життя і здоров’я тисяч наших співвітчизників, спричинила тяжкі екологічні наслідки, відізвалася болем та стражданнями у багатьох родинах… Мирний атом вийшов з-під контролю людини.

Відтоді слово «Чорнобиль» стало синонімом не тільки ядерної катастрофи, але й безпрецедентної мужності та героїзму тисяч людей: пожежників, військових, працівників ЧАЕС, мобілізованих ополченців цивільної оборони, робітників, інженерів, вчених, усіх, хто був причетний до ліквідації аварії та її наслідків.

         Серед них -  чимало наших земляків – жителів Ковельщини. За порятунок світу вони заплатили найдорожчим - своїм здоров’ям та навіть життям. 

         Тож схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство. Кожен з ліквідаторів Чорнобиля - справжній герой, який повинен повсякчас відчувати шану і повагу. Бажаємо здоров’я ліквідаторам та їхнім родинам, усім тим, кого торкнулося ядерне лихо та молимося, аби подібне ніколи не повторилося в історії людства.  Будьмо ж гідними їх, згадаймо поіменно загиблих, шануймо усіх, хто сьогодні поряд з нами. 

 

З повагою,

Андрій Броїло, голова Ковельської  районної ради;

Віктор Козак, голова Ковельської райдержадміністрації, депутат Волинської обласної ради.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»