Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі, батьки!

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Перший день осені завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. Тож щиро вітаємо усіх Вас зі святом Першого дзвоника та Днем Знань і початком нового навчального року!

Цього дня вперше сядуть за парти і помандрують країною знань малі мешканці Ковельщини. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Бажаємо їм бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

А ось для одинадцятикласників свято знань сповнене теплого щему, адже воно буде останнім у рідній школі. Цьогорічний перший дзвоник сповістить вам, дорогі випускники, про початок фінішної прямої, яку ви маєте пройти з гідністю, аби накопиченого за всі шкільні роки багажу знань вистачило для продовження навчання у вищій школі. Бажаємо вам жаги ставати ще кращими, сильнішими та успішними людьми.

Вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання, звичайно, є педагог! Тож зичимо вам натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві. Здоров’я і терпіння батькам школярів, сприяння дітям на шляху до отримання освіти та розвитку творчих здібностей!

Миру нам усім, радості й добра!

З повагою,

Андрій Броїло, голова районної ради,

Роман Кульцман, перший заступник голови районної державної адміністрації.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»