Дорогі школярі! Шановні вчителі та батьки!

Похожее Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñ€Ð°Ð¶ÐµÐ½Ð¸ÐµВід щирого серця  вітаємо Вас  зі святом останнього дзвоника! Цей день не просто знаменує завершення навчального року. Це – подолання чергової сходинки в освоєнні знань. Прийшла пора  дітям, вчителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху в Країні Знань. Нехай для всіх Вас літній відпочинок буде радісним, безтурботним та цікавим, сповненим яскравих вражень та мандрівок.

Дорогі випускники! Ви прощаєтеся зі своїм дитинством, шкільною юністю і вступаєте у самостійне життя, в якому безліч цікавих доріг. Зробіть свій вибір! Нехай він буде правильним, світлим, творчим. Ви – майбутнє нашої держави! Саме на Ваші знання, гідність, національну свідомість покладає надію Ковельщина і Україна. Ми впевнені, що Ви знайдете своє місце серед тих, хто розвиватиме нашу економіку, освіту, науку і культуру. Щасливої життєвої долі Вам та вагомих успіхів!

Глибоку вдячність висловлюємо педагогам, які вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Тож бажаємо усім життєвих перемог та можливостей реалізувати усі свої добрі наміри. Міцного здоров’я, миру, злагоди, добробуту та родинного затишку у Ваших домівках!

З повагою,

Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради,

Віктор Козак, голова райдержадміністрації

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»