Дорогі школярі! Шановні вчителі та батьки!

Сьогодні в усіх школах Ковельського району   пролунає «Останній дзвоник». Це свято – особливе, адже останній дзвоник сповіщає про завершення ще одного навчального року. Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній,  він виряджає Вас у самостійну життєву дорогу. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками,  впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.  

         Шановні батьки,  сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми.

         Щиро дякуємо педагогам, які вклали у своїх вихованців  і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Бажаємо учителям життєвих сил і натхнення на нові щедрі засіви та ужинки.

         Тож бажаємо усім життєвих перемог та можливостей реалізувати усі свої добрі наміри. Міцного  здоров’я, миру, злагоди, добробуту та родинного затишку у Ваших домівках. 

 

З повагою

Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради

Віктор Козак, голова Ковельської районної державної адміністрації 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»