Дорогі мешканці Ковельщини, волонтери!

Картинки по запросу фото з днем волонтера5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера: свято усіх, хто не байдужий як до проблем суспільства, так і долі окремої людини, хто робить добрі справи і не просить нічого взамін. 

Особливо важливою та вагомою стала ваша робота із початком російської агресії на Сході країни. Волонтерський рух - це один із символів віри та незламності духу нашого народу. Волонтери – це діти, які зігрівають захисників листами, малюнками, цукерками та улюбленими іграшками, це пенсіонери, студенти, що віддають останні копійки аби допомогти військовим, це патріоти, що всіляко допомагають боронити нашу рідну українську землю від агресора, це люди, які віддають всі свої заощадження на лікування поранених в АТО, ООС, які купують амуніцію для військових, які забезпечують житлом та продуктами харчування тих, хто цього потребує.
Серед вас багато чуйних і турботливих людей, які опікуються одинокими, сиротами та іншими категоріями громадян. Засвідчуємо велику повагу за ваші добрі вчинки!

Бажає усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

 

З повагою, Андрій Броїло, голова районної ради

Віктор Козак, голова районної державної адміністрації

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»