Дорогі мешканці Ковельщини, шановні захисники!

Картинки по запросу "фото з днем захисника україни"Прийміть найщиріші вітання з нагоди свят, які відзначаємо 14 жовтня – Дня захисника України, 77-ї річниці створення Української Повстанської Армії, Дня Українського козацтва та християнського свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Усі вони – окремо й загалом, мають глибокий сенс, адже наповнені найважливішими для українського народу цінностями - патріотизмом, духовністю, волелюбством. 

Утвердження Дня захисника України як державного свята – це мінімальний прояв шани, поваги і вдячності багатьох поколінь українців нашим воїнам, які захищали народ від іноземного поневолення, території – від ворожих наступів та загарбництва у різні періоди історії України. Ця боротьба триває і нині у зв’язку із агресією Російської Федерації на Сході країни. І саме завдяки вашим стійкості, хоробрості, мужності, сміливості, військовій дисципліні, цивілізованості і щирій любові до України вдалося стримати ворога і продемонструвати світові гідне обличчя українського війська. Безперечно, до рядів захисників відносимо і добровольців, і волонтерів, які одними з перших кинулися рятувати країну від вторгнення. Тяжко підібрати слова вдячності, тож хочеться сказати головне: ми Вами пишаємося і низько вклоняємося Вам! Боляче від усвідомлення, що багато героїв уже не повернеться додому… Вічні пам'ять та спокій, безсмертна їх слава!
Любі жителі району! Шануймо своє героїчне минуле, робімо висновки із трагічних сторінок нашої спільної історії, а найголовніше – дбаймо про майбутнє, виховуючи дітей у дусі патріотизму, взаємоповаги, високих культурних та духовних цінностей. Зі святом усіх вас! Мирного і ясного неба, життєвих благ та всіляких гараздів, міцного здоров’я, успіхів в хороших починаннях! Перемоги в неоголошеній війні та здоров’я захисникам України! Слава Україні! Слава її героям!

З повагою,

Андрій Броїло, голова районної ради,

Роман Кульцман, перший заступник голови районної державної адміністрації.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»