ДОРОГА ГРОМАДО КОВЕЛЬЩИНИ!

Привітання14 жовтня - знакова дата в українському календарі, цей день ніколи не був для українців буднем. Споконвіку саме цього дня всі християни славлять Матір Спасителя світу Ісуса Христа, відзначаючи одне з найбільших релігійних свят осінньої пори - свято Покрови Пресвятої Бого­родиці. Українці, які завжди жили за християнськими цінностями та зі святою вірою у серці, не виняток.

Навіть більше: для нас це свято і християнське, і національне. Воно символізує зв'язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу і дарує упевненість, що все в Україні буде добре. Бо над нами - захист Покрови Діви Марії, Матері Божої. У це вірили славетні воїни української землі козаки й вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. У свідомості народу релігійне та мирське значення цього свята злилося воєдино у такі поняття, як честь та звитяга.

У XX столітті козацькі традиції наслідували борці за незалежність - Українська Повстанська армія. Симво­лічно, що днем створення УПА вважають саме 14 жовтня 1942 року. Віднедавна цей день ще й державне свято, одне з найбільших та особливо значимих - День Захисника України! Свято тих, хто під свист ворожих куль боронить українське сьогодення, тих, хто ладен ціною колосальних зусиль будувати українське завтра, і тих, хто жодного разу не піддавав сумніву українське майбутнє, котре неможливе поза європейською спільнотою.

Низько схиляємось перед подвигом наших вояків, щиро сумуємо разом із родинами загиблих, дякуємо волонтерам та представникам громад­ськості за небайдужість та активну позицію. Усім жителям Ковельщини - за єдність! Нині Україні потрібні справжня козацька сила, патріотизм повстанців та щире прагнення миру нинішніх бійців, які захищають державу від ворога. Нам вистачить мужності, сили духу, взаємо­розуміння та мудрості, аби зберегти Україну єдиною і незалежною. Цього ми просимо у Господа у спільній молитві за захисників України. Віримо, що ця молитва стане міцним щитом захисту для кожного українця.

Тож сердечно вітаємо славетну громаду Ковельщини зі святом Покрови. Нехай Божа Матір буде прихильною до кожної родини, до нашої рідної України. Слова щирих вітань висловлюємо нашим захис­никам - учасникам антитерористичної операції. Вітаємо козаків нашого краю з Днем Українського козацтва, а ветеранів національно-визвольних змагань - із 75-ою річницею утворення Україн­ської Повстанської Армії. Зичимо всім міцного здоров'я, добра, миру, щастя та подаль­ших успіхів у служінні Україні!

Слава великому україн­ському народові!

Слава його захисникам!

Слава незалежній та нескореній Україні!

З повагою –

Андрій Броїло, голова районної ради.

Віктор Козак, голова райдержадміністрації.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»