допомога Комунальному підприємству „Волинський обласний госпіталь ветеранів війни”

Напередодні осінньо – зимового періоду  розпочинається кампанія із заготівлі картоплі для забезпечення харчування пацієнтів профілактично-лікувальних закладів району та області. Цьогоріч голова районної ради Андрій Броїло звернувся з проханням не бути байдужими депутатів, сільських голів і долучитися до благодійної акції: організувати заготівлю картоплі та овочів для Комунального підприємства „Волинський обласний госпіталь ветеранів  війни”, де на лікуванні перебувають наші вояки.

А голова громадської організації «Ковельська спілка ветеранів та волонтерів АТО» Леонід Хвещук доправив зібрані овочі, а саме картоплю, моркву, цибулю, капусту, буряк у вищезазначений заклад . Варто зазначити, що завдяки спонсорській допомозі депутатів районної ради Валентини Саковської та Наталії Лисковець, сільських голів Зеленської та Доротищенської сільських рад, які з розумінням відгукнулися на прохання органу  місцевого самоврядування надати допомогу, - лікувальний заклад має можливість зекономити значні кошти. Дані грошові заощадження в подальшому будуть спрямовані на інші невідкладні потреби охорони здоров’я: придбання медичного обладнання, ліків, впровадження енергозберігаючих технологій.

В свою чергу медичний директор  О. Шкаровецька та колектив КП «Волинський обласний госпіталь ветеранів війни» відзначили Подякою Ковельську районну раду за небайдужість, чуйність та допомогу в заготівлі овочів.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»