До уваги депутатів Ковельської районної ради сьомого скликання

Картинки по запросу фото увага сесія районної радиШановні депутати Ковельської районної ради сьомого скликання!

Ковельська районна рада запрошує Вас взяти участь у роботі 25 сесії районної ради, яка відбудеться  27 червня 2019 року в читальному залі Центральної  районної бібліотеки (м. Ковель, вул. с. Бандери,2). Початок о 10.00 год.

Питання порядку денного сесійного засідання:

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 13 грудня 2018 року №23/28 «Про районний бюджет на 2019 рік».

Інформує:  Карпюк Світлана Семенівна – начальник управління фінансів Ковельської РДА.

  1. Про створення опорного закладу загальної середньої освіти «Любитівський ліцей» Ковельської районної ради Волинської області.

Інформує: Ревейчук Ірина Федорівна – начальник відділу освіти  Ковельської РДА.

  1. Про надання дозволу на списання майна  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, що перебуває на балансі Ковельського МТМО.

Інформує: Кубай Олег Віталійович – головний лікар Центру ПМСД Ковельського МТМО.

  1. Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, що перебуває на балансі Голобської та Люблинецької селищних рад.

Інформує: Пасенковський Олександр Сергійович - заступник голови районної ради.

  1. Про  затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад  сіл селищ району, що підлягають приватизації у 2019 році.

Інформує: Пасенковський Олександр Сергійович – заступник голови районної ради.

  1. Інформація про хід виконання районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» затвердженої рішенням районної ради від 21.02.2007 року №9/6 у 2018 році.

Інформує:   Мигуля Андрій Дмитрович – голова постійно діючої комісії з питань вивчення умов надання та підтвердження права на отримання кредиту для жителів сіл Ковельського району по програмі «Власний дім».

  1. Про звіт постійної комісії з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

Інформує: Степанюк Аркадій Михайлович – голова  постійної комісії з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

  1. Різне:
    1. 1 Про підтримку Звернення Локачинської районної ради Волинської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України щодо прирівнення розміру І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери до розміру мінімальної заробітної плати.

Інформує:  Броїло Андрій Петрович – голова районної ради.

8.2.   Про підтримку звернення Асоціації міст України до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України.

Інформує:  Броїло Андрій Петрович – голова районної ради.

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»