День депутата

Минулої п’ятниці відбувся День депутата Ковельської районної ради. Своїм об’єктом для роботи народні обранці визначили Колодяжненську ОТГ, вірніше її установи.

Колодяжненська громада – наймолодша з громад, що утворилась у Ковельському районі, але за цей, порівняно нетривалий період, місцевою владою уже зроблено чимало позитивних кроків, хоча не обходиться і без труднощів.

Розпочалось знайомство з цією громадою з такої установи як інклюзивно-ресурсний центр, який розміщено в одному з приміщень, що ще перебувають у спільній власності територіальних громад і селищ району.

Опісля начальник гуманітарного відділу Колодяжненської сільської ради Павло Кухта провів депутатам екскурсію по таких установах як: Будинок культури с.Колодяжне, ЗОШ I-III ст. с.Колодяжне, ЗОШ I-III ст. с.Скулин, ЗОШ I-III ст. с.Уховецьк.

Депутати ознайомились з ремонтними роботами що проходять в приміщеннях установ, поспілкувались з новопризначеними директорами навчальних закладів, відвідали  ДНЗ «Журавлик» в с. Колодяжне та  ДНЗ «Сонячний промінчик» в с. Уховецьк. 

В селі Скулин ознайомились з ходом будівельних робіт приміщення, яке реконструюється під дитячий навчальний заклад. 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»