чергова нарада з селищними, сільськими головами

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Сьогодні, 11 червня 2019 року, за ініціативи голови районної державної адміністрації Віктора Козака відбулась чергова нарада з селищними, сільськими головами, у тому числі керівниками ОТГ, з актуальних питань життєдіяльності територіальних громад району. До участі в нараді були запрошені: голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови райдержадміністрації Аркадій Степанюк, керівник апарату райдержадміністрації Степан Топольський, начальник Ковельського управління Головного управління ДФС у Волинській області Оксана Левчук, заступник начальника управління-начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації Тетяна Шавлай, в. о. начальника Ковельського міжрайонного відділу Управління ДСНС України у Волинській області Олександр Дерев’янчук, головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури управління регіонального розвитку райдержадміністрації Юлія Киричок. До роботи в нараді долучився депутат районної ради - Олександр Титомир.

Варто зазначити, що в умовах реалізації реформи децентралізації влади, співпраця райдержадміністрації із об’єднаними територіальними громадами залишається конструктивною та дієвою. Тож такого виду наради стали вже традиційними і корисними для усіх її учасників. Щодо тематики зустрічі, то вона мала досить різноплановий характер, усі запропоновані до розгляду питання безпосередньо дотичні до діяльності і виконання повноважень об’єднаними територіальними громадами. 
З питань додаткових шляхів наповнення місцевих бюджетів учасників зібрання інформувала начальник Ковельського управління Головного управління ДФС у Волинській області Оксана Левчук. Оксана Андріївна ознайомила із Порядком декларування доходів, одержаних фізичними особами, відповідно до норм якого подавати декларації про майновий стан і доходи повинні і одноосібники, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (паї) загальною площею понад 2 гектари та отримують доходи від продажу сільськогосподарської продукції. Посадовець акцентувала увагу лідерів місцевих громад на питаннях в межах оподаткування доходів власників сільськогосподарської техніки, що здійснюють обмолот зернових та щодо активізації відповідної роботи у питаннях сплати єдиного податку, земельного податку з фізичних осіб тощо.
Про умови надання у 2019 році державної підтримки фермерським господарствам, перелік документів для отримання бюджетної субсидії та активізацію діяльності селищних, сільських рад в питаннях інформування фермерів району про можливість отримання реальної фінансової допомоги від держави учасників зібрання інформувала Тетяна Шавлай, заступник начальника управління-начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації.
В контексті тематики щодо забезпечення дотримання вимог пожежної безпеки під час проведення збирання зернових та заготівлі грубих кормів доповів в. о. начальника Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області Олександр Дерев’янчук. 
Про організацію селищними, сільськими головами роботи в питаннях заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань в районі, як додаткового джерела наповнення місцевих бюджетів, інформувала Юлія Киричок, головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури управління регіонального розвитку райдержадміністрації.
З питань забезпечення закладів загальної середньої освіти району комп’ютерною технікою, в рамках виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 06.06.2019 року № 311 «Про розподіл частини нерозподіленого обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти на 2019 рік», учасників наради інформував перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман.
Про здійснення заходів з підготовки до проведення в районі позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року говорив Степан Топольський, керівник апарату райдержадміністрації, зокрема, щодо виконання норм виборчого процесу, визначених календарним планом.
Окрім запланованих питань голова райдержадміністрації Віктор Козак запропонував до обговорення і ряд не менш актуальних та важливих питань сьогодення, серед них: фінансування районних закладів охорони здоров’я, проведення ремонту доріг в межах району та щодо фінансування з місцевих бюджетів харчування дітей 1-4 класів.

За матеріалами Ковельської РДА

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»