Час пролетів швидко

У позаміському закладі оздоровлення і відпочинку «Оберіг» закінчила роботу ІІ табірна зміна. Швидко для дітей пролетів двотижневий відпочинок.

Діти із Дрозднівської, Любитівської, Тойкутської, Білашівської, Зеленської, Доротищенської, Велицької  сільських та Голобської селищної рад впродовж усього перебування в таборі стали учасниками  справжнього свята, що поєднало в собі участь у різноманітних конкурсах, спортивних змаганнях, вечірках та інших розвагах. 

Почути про враження школярів, про їх перебування у таборі завітав голова районної

 ради Андрій Броїло. Андрій Петрович поспілкувався з учнями, поцікавився, які заходи для дітлахів були найцікавішими. В свою чергу,  маленькі та юні відпочивальники навперебій та із захопленням розповідали про цікавий та змістовний відпочинок в таборі. А також по - дитячому висловили жаль з приводу того, що ці дні  минули так швидко. Усі вони одноголосно та ствердно відповіли  на запитання голови ради про їхнє бажання наступного року оздоровлюватися в цьому таборі. 

Також голова районної ради  користуючись нагодою ознайомився зі станом матеріально – технічної бази оздоровчого комплексу та разом з його директором Іриною Шворак обговорили нагальні, у тому числі і проблемні, питання роботи комунального закладу.

 

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»