альтернативна енергія

Сьогодні в кабінеті голови районної ради  було обговорено питання щодо проблем  у встановленні сонячних та вітрових електростанцій на території Ковельського району.  Андрій Броїло заслухав пропозиції Михайла Веркальця щодо впровадження цієї технології в життя, зокрема на інвестиційно привабливій земельній ділянці, що знаходиться на території Поворської ОТГ.

За словами пана Михайла, аби побудувати вітрову електростанцію потрібно cпорудити вишку і підняти туди вітряка, що потребує величезної площі. Михайло Іванович розповів, що вже і на Волині навчилися економити на оплаті за електроенергію та бути енергетично незалежними. Усе це завдяки «зеленому» тарифу – спеціальному тарифу, за яким держава закуповує електричну енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії. Найпопулярнішими альтернативними джерелами є енергія сонця та вітру. Загалом найбільше, аж 28 користувачів «зеленого» тарифу зареєстрували у Луцьку та Луцькому районі, 6 – у Ковельському районі, 5 – у Ківерцівському. По 4 користувачі живуть у Любомльському та Маневицькому районах, на одного менше – у Володимир-Волинському. Двоє користувачів живуть у Шацькому та Рожищанському районах. По одному – у Старовижівському, Камінь-Каширському та Нововолинську.  А першу сонячну установку на Волині ввів Віталій Урбанович із Луцька.

В свою чергу голова районної ради Андрій Броїло зазначив, щоб впроваджувати в життя такі ідеї, зокрема на території Поворської ОТГ, варто досконало вивчити всі «за» та «проти», знайти кошти та мати погодження громади на втілення цих ідей та задумів. Проте районна рада, в межах повноважень, буде сприяти будь – яким проектам, що будуть приносити користь людям та не завдавати шкоди навколишньому середовищу.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»