Новини районної ради

робота на перспективу

20.07.2018 Новини районної ради

У переліку щоденних робочих справ керівників району, вирішенні злободенних питань та прийнятті управлінських рішень свою вагому нішу займає робота над перспективним розвитком району. 

Читати далі...

Делегація ковельщини у місті Володимир - волинський

20.07.2018 Новини районної ради

Сьогодні, 20 липня, делегація Ковельщини у складі депутата районної ради Миколи Чуля, голови ветеранської організації Валентини Січкар, ветерана Другої Світової війни Якова Чуля бере  участь у заходах з нагоди Дня визволення міста Володимира-Волинського від нацистсько-фашистських загарбників.

Читати далі...

Свято першого снопа

20.07.2018 Новини районної ради

Фото 4Чи помічав ти, мій читачу, як швидко летить час? Звичайно, секунди, хвилини, години, як завжди, відлічують життя… Але все ж таки швидко стрімко, у круговерті  подій, мчить час. Тільки-тільки трудилися над підготовкою першого етнофестивалю, а вже й відвідали другий. Про що піде мова? Про людей, про незвичайних людей, якщо точніше, про людей-трударів, хліборобів-орачів, про справжніх сільських господинь та господарів, господарів своєї багатющої землі, яка зоветься Україною.

Читати далі...

Дні села відсвяткували у Велицьку та Ситовичах

20.07.2018 Новини районної ради

чайкаНа свято Петра і Павла жителі сіл Велицьк та Ситовичі відсвяткували своє свято - День села.

Незважаючи на дощ, радо зустрічали односельців та гостей у Велицьку. У святкових садибах оригінально презентували місцеву гастрономію: тут можна було скуштувати мельницьких цибульників, кашівське мохіто та вина "велицького Парижу".

Читати далі...

Час пролетів швидко

19.07.2018 Новини районної ради

У позаміському закладі оздоровлення і відпочинку «Оберіг» закінчила роботу ІІ табірна зміна. Швидко для дітей пролетів двотижневий відпочинок.

Читати далі...

зустріч керівників району з сім’ями загиблих учасників АТО

19.07.2018 Новини районної ради

Питання підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції,  демобілізованих військовослужбовців завжди у полі зору керівників району. 

Читати далі...

охорона культурної спадщини

19.07.2018 Новини районної ради

Картинки по запросу фото про внесення змін до ЗУ про охорона культурної спадщиниВерховна Рада прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України з питань удосконалення системи охорони культурної спадщини".

Читати далі...

внесли зміни до Порядку вибору лікаря, що надає первинну медичну допомогу

19.07.2018 Новини районної ради

Картинки по запросу фото укладання договору з Ð»Ñ–ÐºÐ°Ñ€ÐµÐ¼Міністерство охорони здоров’я України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, що надає первинну медичну до Читати далі...

Спортивні змагання з БОЧА у колі друзів

19.07.2018 Новини районної ради

В рамках проведення Року БОЧА на Волині 16 липня громадська організація “Асоціація осіб з інвалідністю “ДОБРОДІЯ В ДІЇ” відвідала християнский відпочинок “Єдність” та провела фізкультурно-оздоровчу гру з БОЧА. Щорічно, вже багато років поспіль,  влітку,  в урочищі Фасти, християнский відпочинок “Єдність” збирає чимало людей з особливими потребами для відпочинку на природі, для спілкування одне з одним біля вечірнього вогнища, спілкування на біблійні теми та багато іншого.

Читати далі...

Про результативність соціального партнерства з органами місцевого самоврядування для сприяння зайнятості говорили на нараді в КМЦЗ

18.07.2018 Новини районної ради

Вчора, 17 липня 2018 року, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло взяв участь  у нараді директорів міськрайонних центрів зайнятості, філій Волинського обласного центру зайнятості на тему «Результативність соціального партнерства з органами місцевого самоврядування для сприяння зайнятості», що відбулася в приміщенні Ковельського міськрайонного центру зайнятості.

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»