Новини районної ради

ВІТАЄМО ІМЕНИННИКА

21.09.2018 Новини районної ради

23 вересня відзначає свій День народження депутат Ковельської районної ради –   Андросюк Володимир Тимофійович.

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, злагоди та добробуту,  успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів.

Читати далі...

Відбулась сесія районної ради

20.09.2018 Новини районної ради

Сьогодні під головуванням голови районної ради Андрія Броїла відбулася двадцять друга сесія районної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання окрім 23 депутатів районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Козак, заступник керівника Ковельської місцевої прокуратури Олександр Олішкевич, начальник  Ковельського відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області Іван Тусь, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, сільські та селищні голови, представники ЗМІ та інші.

Читати далі...

ПРОТОКОЛИ ВІДКРИТОГО ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ ДВАДЦЯТЬ ДРУГОЇ СЕСІЇ КОВЕЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

20.09.2018 Новини районної ради

З протоколами  відкритого поіменного голосування двадцять другої  сесії Ковельської районної ради сьомого скликання можна ознайомитися тут:

Читати далі...

Відбулося засідання бюджетної комісії

18.09.2018 Новини районної ради

Сьогодні під головуванням депутата Ковельської районної ради Аркадія Степанюка відбулося засідання постійної з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.  На засіданні були присутні члени комісії – депутати ради, а саме Володимир Хомік, Святослав Волошук, Віктор Сидорчук, Олександр Титомир, Валерій Миронюк, Володимир Андросюк.

Читати далі...

День депутата

17.09.2018 Новини районної ради

Минулої п’ятниці відбувся День депутата Ковельської районної ради. Своїм об’єктом для роботи народні обранці визначили Колодяжненську ОТГ, вірніше її установи.

Колодяжненська громада – наймолодша з громад, що утворилась у Ковельському районі, але за цей, порівняно нетривалий період, місцевою владою уже зроблено чимало позитивних кроків, хоча не обходиться і без труднощів.

Читати далі...

Відбулась щотижнева оперативна нарада

17.09.2018 Новини районної ради

17  вересня 2018 року  голова районної ради Андрій Броїло взялв участь у щотижневій оперативній нараді голови Ковельської райдержадміністрації Віктора Козака.

В ході наради керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ району  доповідали про проведену роботу протягом минулого тижня та проінформували про основні заходи на тиждень, який розпочався.

Читати далі...

Робочий візит на територію Зеленської сільської ради

14.09.2018 Новини районної ради

На черговій сесії районної ради буде розглядатись питання «Про стан підготовки господарств району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років».

З метою огляду та готовності установ району до опалювального сезону голова районної ради Андрій Броїло та заступник голови районної ради Олександр Пасенковський побували на території Зеленської сільської ради, зокрема у приміщенні ФПАу  с.Воля  Ковельська. 

Читати далі...

Робоча поїздка

14.09.2018 Новини районної ради

Нещодавно голова районної ради Андрій Броїло та заступник голови районної ради Олександр Пасенковський побували на території  комунального закладу  «Волинська обласна лікарня «Хоспіс м.Ковель».

Зустрівшись із заступником головного лікаря КЗ «Волинська обласна лікарня «Хоспіс м.Ковель» Любомирою Степаненко посадовці обговорили питання заготівлі продовольчої картоплі для потреб хворих лікувальної установи.

Читати далі...

Відбулось засідання постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту

13.09.2018 Новини районної ради

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального  захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту.

За участі депутатів – членів комісії була заслухана інформація щодо розгляду наступних питань порядку денного:

1.Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року №18/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».

Читати далі...

ЗАСІДАННЯ ПРОФІЛЬНОЇ КОМІСІЇ

13.09.2018 Новини районної ради

Вчора під головуванням депутата районної ради Георгія Корнієвського відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно – територіальної реформи.

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»