Новини районної ради

Зустріч з головою первинної ветеранської організації

18.03.2019 Новини районної ради

Сьогодні  голова Ковельської районної ради Андрій Броїло  зустрівся з головою Доротищенської первинної ветеранської організації Надією Місюрою. В ході зустрічі Андрій Петрович ознайомився з діяльності організації, заслухав  питання, що турбують підопічних Надії Миколаївни.

Читати далі...

відбулася щотижнева оперативна нарада

18.03.2019 Новини районної ради

Сьогодні голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський  взяли участь у щотижневій оперативній нараді з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих підприємств, установ та організацій району, яку  провів голова Ковельської РДА Віктор Козак.

Читати далі...

Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

18.03.2019 Новини районної ради

20190315160221.jpg, фотоЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.

Читати далі...

консультує начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Антон Ігорович Кустик

18.03.2019 Новини районної ради

В рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО” громадян Волині консультує начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Антон Ігорович Кустик.
 
Доброго дня! Чи впливає громадянство засновника на власну назву громадського об’єднання ?
Читати далі...

Шановні працівники, ветерани житлово - комунального господарства та сфери побутового обслуговування!

17.03.2019 Новини районної ради

   Картинки по запросу фото  Шановні працівники, ветерани житлово - комунального господарства та сфери побутового обслуговування!Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - День працівників житлово - комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Читати далі...

Влада очима дитини

15.03.2019 Новини районної ради

Сьогодні в кабінет до голови Ковельської районної ради Андрія Броїла  завітали незвичайні гості. Ними були учениці  ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ст.» Марія Приймак та Юліана Артюшенко. Уже перебуваючи в середніх класах загальноосвітнього навчального закладу діти визначилися зі своєю майбутньою професією. Марія та Юліана у перспективі бачать себе  журналістами.

Читати далі...

15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів

15.03.2019 Новини районної ради

У 1983 році день 15 березня був закріплений в міжнародному календарі святкових дат як Всесвітній день захисту прав споживачів. 

 Історія цього свята починається з 1962 року, коли президент США Джон Кеннеді, виступаючи із зверненням до Конгресу та об’єднань споживачів, вперше проголосив права споживачів: право на безпеку, право на

Читати далі...

Про передачу реєстраційних справ релігійних організацій

15.03.2019 Новини районної ради

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до  деяких законів України щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи” (далі — Закон) внесено зміни до законів України “Про свободу совісті та релігійні організації” та “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань”, що набрали чинності 31.01.2019 року.

Читати далі...

На Волині з’явиться власний «Шовковий шлях»

14.03.2019 Новини районної ради

20190314172645.jpg, фото3500 робочих місць та понад 600 мільйонів євро інвестицій. Саме такого результату очікують волиняни від створення впродовж наступних 5-8 років індустріального парку «Ковель» на землях Люблинецької територіальної громади. Таким планом поділився голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко під час нинішньої Ради регіонального розвитку у Ковелі.

Читати далі...

Голова Ковельської районної ради Андрій Броїло учасник ради Регіонального розвитку Волині

14.03.2019 Новини районної ради

Світлина від Ковельська районна рада.Сьогодні голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, заступник голови ради Олександр Пасенковський беруть участь у Раді регіонального розвитку Волині, що відбувається в місті Ковелі.

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»