Новини районної ради

Оперативна нарада

20.05.2019 Новини районної ради

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Сьогодні, 20 травня 2019 року, голова Ковельської районної Андрій Броїло та заступник голови  районної ради  Олександр Пасенковський взяли участь у щотижневій оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Кульцмана. Мета наради – підвести підсумки діяльності місцевих органів влади за тиждень, що минув та спланувати роботу усіх структур на поточний тиждень.

Читати далі...

Юстиція Волині взяла участь у “Ярмарку Фестивалю науки — 2019”

20.05.2019 Новини районної ради

Упродовж минулого тижня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки тривав Фестиваль науки.

Читати далі...

На товарі відсутнє маркування українською мовою, що робити?

20.05.2019 Новини районної ради

Картинки по запросу фото На товарі відсутнє маркування українською мовою, що робити?Усі товари, що перебувають в обігу на території України, повинні маркуватися державною мовою. За рішенням магазину поруч із текстом державною мовою може розміщуватися його переклад іншими мовами.

Читати далі...

Шановні жителі Ковельщини!

19.05.2019 Новини районної ради

Світлина від Ковельська районна рада.22 травня о 15.00 год. в селі Колодниця, біля символічної могили Тараса Шевченка, відбудеться тематичний захід «Кобзарем ми його величаєм», приурочений річниці перепоховання Т. Шевченка на Чернечій горі у Каневі. Запрошуємо до участі.

Читати далі...

до уваги жителів Ковельщини!

19.05.2019 Новини районної ради

Похожее изображениеЗ метою гідного вшанування подвигу та світлої пам’яті воїнів 51-ОБМР, що загинули під час трагічних подій під Волновахою, 22 травня об 11.00 год. у закладі загальної середньої освіти села Зелена відбудеться тематичний захід.

Читати далі...

Шановні жителі Ковельщини!

19.05.2019 Новини районної ради

Картинки по запросу фото жертв політичних репресійСьогодні ми вшановуємо світлу пам’ять жертв політичних репресій – усіх тих, хто став жертвами більшовицького режиму. Мільйони працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, яких сталінська влада оголосила «ворогами народу», стратили або прирекли на тортури і голодну смерть на засланні. Західні дослідники називають страшні цифри: жертвами сталінського режиму в СРСР стало від 45 до 80 мільйонів репресованих та убитих.

Читати далі...

День пам’яті жертв політичних репресій

19.05.2019 Новини районної ради

Картинки по запросу фото День пам’яті жертв політичних репресійСьогодні,  19 травня, ми вшановуємо  пам’ять жертв політичних репресій.

День пам’яті жертв політичних репресій відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року, щорічно у третю неділю травня, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

Читати далі...

Шановні працівники музеїв!

18.05.2019 Новини районної ради

Похожее изображениеСердечно вітаємо з нагоди професійного свята – Міжнародного дня музеїв!

Ви займаєтеся дуже важливою для суспільства, відповідальною та благородною справою.

Читати далі...

Шановні мешканці Ковельщини! Представники кримськотатарського народу!

18.05.2019 Новини районної ради

Картинки по запросу фото День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за його права18 травня в Україні вшановують День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за його права.
Щороку в цей день ми повертаємось до трагічної сторінки нашої історії. Це глибока рана не лише для кримських татар, а і всього українського народу.

Читати далі...

75 років від початку насильницької операції – депортації кримськотатарського народу

18.05.2019 Новини районної ради

75 років від початку насильницької операції – депортації кримськотатарського народуВранці 18 травня 1944 року, о 3 годині ранку, в Криму почалася спеціальна операція радянської влади щодо насильницького переселення — депортації — кримських татар на Урал та в Середню Азію.

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»