Новини районної ради

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОВЕЛЬЩИНИ!!!

24.11.2017 Новини районної ради

Щороку Україна вшановує пам’ять  жертв Голодоморів. Найбільш жахливим в історії  людства став Голодомор 1932 – 1933 років, який  забрав мільйони людських життів. За різними підрахунками, Україна втратила до чверті свого населення.

Вшанували пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо  зробити не стільки для мільйонів  загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.

Читати далі...

Запрошуємо до участі!!!

23.11.2017 Новини районної ради

25 листопада о 14.30 год. в приміщенні читального залу центральної районної бібліотеки (м. Ковель, вул. С.Бандери, 2) відбудеться тематичний захід, приурочений до Дня пам’яті жертв Голодоморів «Свіча нашої пам’яті».

Запрошуємо долучитися до жалобних заходів, що відбудуться 25 листопада біля меморіальної стели «Хрест пам’яті жертвам більшовицького терору» (вул. Міцкевича, біля НД «Просвіта») :

Читати далі...

Церква. Україна. Перемога.

23.11.2017 Новини районної ради

Розбудова Української Держави неможлива без духовно-гуманітарного підґрунтя, оскільки ці процеси супроводжуються відповідною зміною  суспільних  цінностей,  трансформацією  державних  і    соціальних структур. Не залишається осторонь цього процесу і  ГО «Військові капелани Волині». Так,  23 листопада 2017 року, в Центральній районній бібліотеці відбулося засідання круглого столу на тему: «Церква. Україна. Перемога».

Читати далі...

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

23.11.2017 Новини районної ради

23 листопада під головуванням Андрія Броїла,  голови Ковельської районної ради,   відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії по визначенню переможця  на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району. Під час розгляду питань порядку денного  секретар комісії, головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Валентина Войчук ознайомила  присутніх   з  пропозиціями, поданими на конкурс по оренді приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району. 

Читати далі...

ДЕНЬ ДЕПУТАТА

22.11.2017 Новини районної ради

Сьогодні, 22 листопада, відбувся День депутата на території Поворської ОТГ. Участь у ньому взяли голова районної ради Андрій Броїло, депутати районної ради  Аркадій Степанюк, Георгій Корнієвський, Василь Олексюк,  Сергій Кондратюк, Анатолій Корнійчук, Дмитро Матвіюк,  голова Повоської сільської ради Сергій Семенюк,  консультант голови районної ради з питань юридичного забезпечення Володимир Клімчук , в.о. старост  сільських рад, що входять до ОТГ.

Читати далі...

Герої завжди посеред нас

21.11.2017 Новини районної ради

Важкий іспит припав на роки України: за останні роки – дві революції: Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності.  Україна зробила найважливіший для своєї історії цивілізаційний вибір, обравши  європейський демократичний шлях розвитку, рішуче відмовившись бути колонією імперії, прийняла курс на повернення своєї втраченої незалежності.

Читати далі...

Особистий прийом громадян головою Ковельської районної ради

21.11.2017 Новини районної ради

Згідно із затвердженим  графіком, 21 листопада 2017 року голова районної ради Андрій Броїло здійснив особистий прийом жителів Ковельщини. Громадяни звернулися на прийом за допомогою у вирішенні низки питань, які найбільше їх турбують. Так, під час особистого  прийому мешканців Ковельського району порушили питання щодо незаконної приватизації землі. Не залишились поза увагою й інші  звернення громадян щодо надання матеріальної допомоги на лікування, питання соціального захисту  та нарахування пенсій.

Читати далі...

Дбайливі господарі нашої землі

21.11.2017 Новини районної ради

У СТзОВ "Заповіт", яким нині керує молодий аграрій Андрій Кур'ян, уже дозби­рують на полях останній в цьому році врожай сільгосп­культур – насіння соняшника та сої. На жаль, затяжні дощі, звісно, внесли свої корективи у розклад роботи сільгоспвиробників, проте не зіпсували їм кінцевого результату. Вони задово­лені хорошим намолотом сої, ріпаку, соняшника, ячменю, пшениці та жита.

Читати далі...

Трибуна депутата: точка зору. Володимир АНДРОСЮК: «Ковельщина має значні можливості для розвитку аграрного сектора, але за умови підтримки держави»

21.11.2017 Новини районної ради

Володимир Андросюк – депутат Ковельської районної ради кількох         скликань, очолює фракцію «Батьківщина», активний учасник громадсько-політичного життя не тільки Ковельщини, а й Волині. У розмові з кореспондентом газети він поділився думками про соціально-економічну ситуацію в краї, роботу своїх однопартійців  у представницькому органі влади району.

Читати далі...

УВАГА! Конкурс на стажування для сільських лікарів у Канаді, - розпочалася реєстрація

21.11.2017 Новини районної ради

Міністерство охорони здоров’я та Канадсько-Українська Фундація оголошують конкурс для сімейних лікарів, які працюють у селі, на участь у триденному навчальному курсі з невідкладної медичної допомоги для сільських лікарень, який проводить медичний факультет університету Калгарі, Канада.

Слухачі курсу отримають актуальні знання на клінічні теми, актуальні для сімейних лікарів, які працюють у сільській місцевості.

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»