Новини районної ради

Запрошуємо до участі

16.02.2018 Новини районної ради

20 лютого 2018 року о 14.00 год. біля пам’ятника  «Борцям за волю України», що у місті Ковелі на бульварі Лесі Українки відбудеться  мітинг – реквієм та панахида, приурочені до Дня Героїв Небесної Сотні.

Читати далі...

Відбулося засідання постійної комісії Ковельської районної ради

15.02.2018 Новини районної ради

15 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.

Під головуванням заступника  голови комісії В’ячеслава Шворака  та чотирьох  членів комісії: Тетяни Зінчук, Тараса Оніжука, Юрія Хороших, Олега Шкоропада  були розглянуті наступні питання порядку денного:

Читати далі...

Тематичний захід

15.02.2018 Новини районної ради

Сьогодні, 15 лютого 2018 року, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський та окремі депутати районної ради  взяли участь у тематичному заході з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ої річниці виведення військ  колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Читати далі...

Шановні жителі Ковельщини!

15.02.2018 Новини районної ради

29 років тому останній солдат покинув афганську землю, саме так закінчилася неоголошена війна, яка тривала майже десятиліття. Через «обмежений контингент» військ в Афганістані пройшло 59 жителів нашого району. Сьогодні ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав, віддаємо шану усім тим, хто з честю та гідністю виконував свій обов’язок у свій  час у різних державах.  42 жителі району  пройшли через «гарячі точки» в таких країнах, як Єгипет,  Ірак, Іран, Ефіопія, Югославія та інші. Звісно, в усіх миротворчих операціях наші земляки завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. 

Читати далі...

Свято у Ковельському промислово-економічному коледжі

15.02.2018 Новини районної ради

14 лютого 2018 року   у Ковельському  промислово-економічному коледжі Луцького НТУ для студентів  було організовано свято «Містер Коледж».

Читати далі...

Відбулося спільне засідання постійних комісій

14.02.2018 Новини районної ради

Сьогодні  голова Ковельської районної ради Андрій Броїло та голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак  взяли участь у спільному засіданні  постійних комісій, які опікуються гуманітарною сферою та бюджетною політикою.

Читати далі...

Засідання постійної комісії Ковельської районної ради

14.02.2018 Новини районної ради

Сьогодні, 14 лютого,  о 12.00 годині, продовжили  роботу  комісії Ковельської районної ради, зокрема,  відбулося засідання постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального  захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту.

Читати далі...

Вшанували учасників бойових дій

14.02.2018 Новини районної ради

На передодні  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ої річниці виведення військ  колишнього СРСР з Республіки Афганістан голова Ковельської районної ради Андрій Броїло разом з головою Ковельської райдержадміністрації Віктором Козаком  вшанували пам'ять загиблих учасників бойових дій  Володимира Хилюка та Олександра Жука хвилиною мовчання, поклавши  квіти до підніжжя їх пам’ятника на цвинтарі в с. Білин. А також відвідали матір одного  з воїнів -    Володимира Хилюка – жительку с. Білин, Надію Хилюк.  

Читати далі...

Відбулося засідання постійної комісії Ковельської районної ради

13.02.2018 Новини районної ради

В рамках підготовки до чергової сесії Ковельської районної ради, яка має відбутися 22 лютого 2018 року, сьогодні  розпочали свою роботу комісії Ковельської  районної ради, зокрема, відбулося  засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно – територіальної реформи.

Читати далі...

ВІТАЄМО ІМЕНИННИКА

13.02.2018 Новини районної ради

Сьогодні відзначає свій День народження депутат Ковельської районної ради –   Хороших Юрій Васильович. 

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, злагоди та добробуту,  успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів.

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»