Новини районної ради

засідання відділу освіти райдержадміністрації

21.05.2018 Новини районної ради

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.21 травня 2018 року голова Ковельської районної ради Андрій Броїло  взяв участь у третьому засіданні колегії відділу освіти райдержадміністрації.

Засідання колегії відбулося під головуванням начальника відділу освіти Ковельської райдержадміністрації Ірини Ревейчук.

Читати далі...

Відбулася оперативна нарада

21.05.2018 Новини районної ради

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.21 травня голова Ковельської районної ради Андрій Броїло взяв участь  у черговій оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів Ковельської райдержадміністрації, територіальних підрозділів  центральних органів виконавчої владипід керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Козака.

Читати далі...

Відбулися сходи селян на території Доротищенської сільської ради

21.05.2018 Новини районної ради

Нещодавно в селах Доротище та Гішин відбулися сходи селян.  Присутні обговорили питання ініціативи Тойкутського сільського голови  щодо створення об’єднаної територіальної громади з центром в селі Тойкут , а також ініціативу Сошичненського сільського голови щодо створення цієї громади тільки з центром в с. Сошичне Камінь – Каширського району.

Читати далі...

Шановні жителі Ковельщини!

21.05.2018 Новини районної ради

 22 травня 2018 року о 13.00 год. біля пам’ятника Тарасу Шевченку, що у м. Ковель відбудеться тематичний захід, приурочений 157-ї річниці перепоховання праху Великого Кобзаря на Чернечій Горі у Каневі.

Цього дня о 15.00 год. в с. Колодниця  відбудеться  зустріч біля символічної могили Тараса Шевченка. (Від’їзд автобуса до с.Колодниця від автостоянки біля кафе Маестро о 14.30 год.)

Читати далі...

Відбулося засідання постійної комісії Ковельської районної ради

18.05.2018 Новини районної ради

18 травня 2018 року під головування депутата Ковельської районної ради Георгія Корнієвського  відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно – територіальної реформи. Депутати - члени постійної комісії  Сергій Кондратюк, Микола Кудацький розглянули наступні питання порядку денного:

Читати далі...

Рекомендації міністра

18.05.2018 Новини районної ради

Гриневич закликає батьків контролювати, куди йдуть виділені на школи гроші.

Цього року на обладнання для перших класів в українських школах уряд виділив майже мільярд гривень. Але це лише державне фінансування. З урахуванням коштів, які виділяються з місцевих бюджетів, ця сума є ще більшою.

Читати далі...

Зверніть увагу!!!

18.05.2018 Новини районної ради

Звіт про виконання районного бюджету Ковельського району за I квартал 2018 року 

Читати далі...

Відокремлений підрозділ громадської організації "Всеукраїнський дитячий фонд" у Волинській області інформує

17.05.2018 Новини районної ради

Традиційно 1 червня Фонд проводить телемарафон "Поспішаймо робити добро". Цього року він буде присвячений Міжнародному Дню захисту дітей та 30-річчю "Всеукраїнського Дитячого Фонду" у Волинській області.

Читати далі...

Відбулося засідання постійної комісії Ковельської районної ради

17.05.2018 Новини районної ради

16 травня відбулися збори постійної комісії з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів. Під головуванням заступника голови комісії В’ячеслава Шворака та за участі депутатів – членів комісії Тетяни Зінчук, Григорія Рудюка, Юрія Хороших була заслухана інформація щодо розгляду наступник питань порядку денного:

Читати далі...

Вітаємо іменинника

16.05.2018 Новини районної ради

 

Сьогодні відзначає свій День народження депутат Ковельської районної ради – Сорока Іван Миколайович.

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»