60- річний ювілей Ніни Шугніло

Дай, Боже, сили нам молитись

За цей стражденний добрий світ,

За все прожите й непрожите,

За мій згорьований нарід!

 

Це рядки одного з творів нашої видатної землячки, поетеси, талановитої  жінки з с. Грив’ятки Ковельського району Ніни Шугніло. Нещодавно, п’ятого червня,   Ніна Іллівна відсвяткувала свій 60- річний ювілей.

Наша  тендітна письменниця Ковельщини уже понад двадцять років працює в Козлиничівській школі на посаді вчителя музики і образотворчого мистецтва. Має звання старшого вчителя. У 2011 році була дипломантом Всеукраїнського конкурсу “Коронація слова” в номінації “Пісенна лірика для дітей”. А 15 червня 2017 року  на 17 урочистій Церемонія нагородження переможців Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»  Ніну Іллівну було відзначено   ІІІ премією в номінації «Пісенна лірика». 

Матір чотирьох дітей, Ніна Шугніло всю свою любов до мистецтва і знання, втілюючи у віршованих рядках передає не тільки своїм вихованцям, а й кожному з нас. Адже, з-під її пера з'являються нові і нові пісні. В 2003 році вийшла її поетична збірка "Біля воріт притишена калина".
На її поезію написали музику Галина Васіна, Сергій Петросян та інші композитори. Із задоволенням пісні Ніни Шугніло співають виконавці естрадної зразкової студії дитячого співу "Надія" при Ковельському Народному домі  "Просвіта", а також діти шкіл району і колективи художньої самодіяльності.
Нещодавно «побачила світ» друга поетична збірка вчительки й поетеси Ніни Шугніло «Цей світ до мене піснею озветься», до якої увійшли твори, написані як тексти пісень для дорослих і дітей. Авторка звертається до тем, близьких і дорогих кожній людині – оспівує любов до матері й дитини, красу рідної землі, живий дух природи, світлі людські почуття. 

Привітати з ювілеєм Ніну Іллівну  мали за честь депутат Ковельської районної ради Олександр Титомир та начальник відділу культури  Ковельської райдержадміністрації Тетяна Матяшук.

Побажавши міцного здоров’я, натхнення та всіх благ земних депутат Ковельської районної ради Олександр Титомир вручив іменниці  5 тис. грн.. для видання нової збірки віршів.

Ми горді тим, що маємо можливість слухати вірші з уст самої поетеси сучасності; ми горді тим, що живемо поряд  з Ніною Іллівною на теренах нашої маленької батьківщини – Ковельщини.

Тож, від імені депутатського корпусу Ковельської районної ради на чолі з головою ради Андрієм Броїло, вітаємо Ніну Іллівну Шугніло з особистим ювілеєм.  Зичимо світла, тепла, любові. Бажаємо мріяти і не втомлюватися дивуватись. Нехай кожен день буде сповнений змістом, а кожна мить - радістю! Ви Майстриня своєї справи, яка творить красу, збагачує своїми чудовими роботами мистецьку скарбницю рідної України, нашу Ковельщину! Нехай Ваші поетичні рядки покличуть до життя нові мелодії.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»