5-та річниця великої трагедії під Волновахлю

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Сьогодні минає 5-та річниця великої трагедії під Волновахлю. Диверсійна група російсько-сепаратистських угруповань напала та розстріляла військовослужбовців 51-ої окремої механізованої бригади Збройних Сил України, що дислокувалася у Володимирі-Волинському. Для участі в антитерористичній операції з цієї бригади на схід відрядили солдатів строкової служби та мобілізованих, більшість з яких призивалися до війська з Волині. Саме там ворожі кулі обірвали життя 18-ти молодих воїнів, які захищали Україну, серед яких ковельчанин Олександр Артемук. 

Цього овіяного смутком травневого дня ми із болем згадуємо полеглих воїнів і вшановуємоСвітлина від Ковельська районна державна адміністрація. їх світлу пам'ять. Тож представники районної влади поклали живі квіти до Стели пам’яті загиблим землякам – учасникам АТО, як символ глибокої скорботи і всенародного болю.

Вічна пам'ять загиблим під Волновахою Героям, шана тим, хто вижив у цьому пеклі війни, Слава Україні! Героям Слава! (За матеріалами Ковельської РДА)

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»