Новини

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, ветерани галузі, депутати місцевих рад, лідери територіальних громад!

07.12.2017 Новини районної ради

Щиро вітаємо усіх з Днем місцевого самоврядування!
Цей день стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Читати далі...

Урочистості з нагоди Дня працівників статистики, Міжнародного Дня волонтера, Дня Збройних cил України та Дня місцевого самоврядування...

06.12.2017 Новини районної ради

Оскільки так склалося історично, що  такі свята, як День волонтера,  працівників статистики, Збройних Сил України та  місцевого самоврядування   поряд в числі календаря, тому  6  грудня  в Центральній районній бібліотеці  було проведено урочистості з нагоди  вищезазначених свят.  Для кожного, хто є учасником однієї з цих ланок  - цей захід є своєрідним святом  визнання того, що їх праця та служінняна благо своєї громади,  нашої Ковельщини, кожної людини зокрема і України в цілому є незабутим та важливим для всіх.

Читати далі...

Привітали військовослужбовців військової частини А1547…

06.12.2017 Новини районної ради

Сьогодні в Україні відзначається  26 річниця утворення національної армії -Збройних сил України.  Це свято поєднує українські військові традиції від княжих і козацьких часів до сьогоднішніх, коли солдати та офіцери ЗСУ й інших військових формувань виконують найважливішу місію - захищають суверенітет і незалежність нашої держави від агресора.
Читати далі...

ПЕРЕМАГАЙ СЕБЕ

06.12.2017 Новини районної ради

1 грудня 2017 року в селі Лютіш Вишгородського району на базі Всеукраїнського Центру комплексної реабілітації інвалідів відбувся традиційний щорічний фізкультурно-спортивний фестиваль «Перемагай себе». Співорганізатором фестивалю, серед інвалідів, виступив заступник громадської організації «ДОБРОДІЯ В ДІЇ» Володимир Лисюк.

Читати далі...

Шановні військовослужбовці Збройних Сил України, ветерани військової служби! Дорогі краяни!

06.12.2017 Новини районної ради

Збройні Сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Військовослужбовці, котрі стали на захист територіальної цілісності та суверенітету України довели всьому світові: українська армія постала з колін, показавши, що патріотизм та відданість зможе подолати будь-які перешкоди на шляху до миру в Українській державі.

Читати далі...

Керівництво Ковельського району зустрілось із учасниками АТО

05.12.2017 Новини районної ради

Учора, 4 грудня, в Ковельській райдержадміністрації відбулась зустріч керівництва району з учасниками бойових дій, військовими, які беспоседеньо приймали участь в антитерористичній операції на сході країни.

Активні та ініціативні учасники АТО прийшли поспілкуватись з головою районної ради Андрієм Броїлом та першим заступником голови райдержадміністрації Романом Кульцманом, аби почути з перших вуст відповіді та роз’яснення з тих питань, які турбують не лише їх персонально, а зрештою усіх людей, які захищали та продовжують захищати рідні кордони нашої країни.

Читати далі...

Відбулося засідання постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, молоді материнства і дитинства, фізичної культури і спорту

05.12.2017 Новини районної ради

Сьогодні, 5 грудня 2017 року, в залі засідань під головуванням Василя Олексюка  відбулося засідання  постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення,  у справах сім’ї, молоді материнства і дитинства, фізичної культури і спорту.

Читати далі...

ЗАСІДАННЯ ПРОФІЛЬНОЇ КОМІСІЇ

05.12.2017 Новини районної ради

4 грудня 2017 року депутати Ковельської районної ради розпочали роботу щодо розгляду проектів рішень 18 сесії  на засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно – територіальної реформи. 

Читати далі...

До уваги мешканців Ковельщини!!!

05.12.2017 Новини районної ради

6 грудня  2017 року о 10.00 год. в приміщенні читального залу центральної районної бібліотеки (м. Ковель, вул. С. Бандери, 2) відбудуться районні урочистості з нагоди Дня працівників статистики, Міжнародного дня Волонтера, Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування.

Читати далі...

Шановні жителі Ковельщини!

05.12.2017 Новини районної ради

5 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.
З 2014 року для України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. Слово «волонтер» стало майже тотожним слову «порятунок».

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»