Новини

Вітаємо іменинника

19.04.2018 Новини районної ради

 

Сьогодні відзначає свій День народження депутат Ковельської районної ради – Шворак В'ячеслав Петрович.

Читати далі...

ЗВЕРНЕННЯ Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія

19.04.2018 Новини районної ради

Петро Порошенко і Вселенський Патріарх Варфоломій І

Усі фракції Ради, крім Опоблоку, – за звернення до Варфоломія.

Верховній Раді пропонують підтримати звернення президента до вселенського патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні.

Читати далі...

Провести в останню путь Героя Ковельщини прийшли сотні людей

19.04.2018 Новини районної ради

В останню путь сьогодні, 18 квітня, Ковельщина   провела військовослужбовця  Анатолія Панасовича Іллюха, який  помер 15 квітня 2018 року в зоні проведення антитерористичної операції у Луганській області, виконуючи свій військовий обов Читати далі...

Уховецьк: відбулося урочисте відкриття газопроводу

19.04.2018 Новини районної ради

Підведення природного газу до одного із сіл району, а саме  села Уховецьк, що входить до складу Колодяжненської об’єднаної територіальної громади, є не тільки приємною новиною для місцевої громади, а й закономірним явищем. Читати далі...

Заклад дошкільної освіти «Сонячний промінчик» святкує свій день народження

19.04.2018 Новини районної ради

Сьогодні у закладі дошкільної освіти  села Уховець зовсім незвичне, але таке яскраве, наповнене дитячими усмішками  та веселощами свято - «Сонячному промінчику»  1 рік. На перший день народження до малят завітали численні гості, зокрема голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик,

Читати далі...

75 – річниця створення Колківської Республіки

18.04.2018 Новини районної ради

Сьогодні в смт. Колки  відбуваються   заходи   з нагоди 75 – річниці створення Колківської Республіки, які розпочалися з панахиди біля пам’ятного Хреста та продовжуються біля пам’ятника «Колківська Республіка».

Читати далі...

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ КОВЕЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

17.04.2018 Новини районної ради

Сьогодні  під головуванням  Андрія Броїла,  голови Ковельської районної ради, відбулося засідання Президії.  За участю  6 депутатів – членів Президії, а саме Олександра Пасенковського, Аркадія Степанюка, Георгія Корнієвського, Володимира Андросюка, В’ячеслава Оксенюка та запрошених: депутата Анатолія Корнійчука та голови Ковельської РДА Віктора Козака, першого заступника голови Ковельської РДА Романа Кульцмана були розглянуті  питання, що пропонуються на засідання 20 сесії районної ради, а саме :

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року №18/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».

Читати далі...

Особистий прийом громадян

17.04.2018 Новини районної ради

Основне завдання влади – зробити життя людей комфортним та зручним, а це безперечно можна зробити лише тоді, коли права кожної людини будуть дотримані. Напевно, саме з огляду на те, що з непорушністю основних прав людини у будь – які часи є певні проблеми, спонукає громадян шукати відповіді на свої наболілі питання у владних кабінетах.

Читати далі...

Робоча поїздка голови районної ради

17.04.2018 Новини районної ради

Керівництво  Ковельської районної  ради продовжує здійснювати робочі візити в населені пункти району.  Вони спрямовані на ознайомлення з результатами реалізації проектів розвитку місцевого самоврядування та визначення пріоритетних проблем в населених пунктах Ковельщини.

Так, 16 квітня на території Любитівської сільської ради   із робочою поїздкою побував голова районної ради Андрій Броїло.

Читати далі...

Відбулась щотижнева оперативна нарада

16.04.2018 Новини районної ради

Сьогодні голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський взяли участь у щотижневій оперативній нараді голови Ковельської райдержадміністрації Віктора Козака.

В ході наради керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ району  доповідали про проведену роботу протягом минулого тижня та проінформували про основні заходи на тиждень, який розпочався.

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»