Новини

Дорогі жителі Ковельщини!

21.04.2019 Новини районної ради

Картинки по запросу фото до вербної неділіЩиро вітаємо усіх з Величним Християнським святом - Вербною неділею.
Згідно з Євангелієм, Ісус Христос прямував з Віфанії, де він учинив чудесне воскресіння Лазаря, до Єрусалиму. Жителі Єрусалиму, які дізналися про незвичайне воскресіння Лазаря, радісно вітали Ісуса Христа, що в'їжджав у місто на віслюку, хвалебними словами: «Осанна!» і пальмовими гілками.

Читати далі...

Шановні жителі Ковельщини - віряни римо-католицького обряду!

21.04.2019 Новини районної ради

Картинки по запросу фото до свята пасхиБожою милістю цього річ Ви першими маєте гарну нагоду зустрічати празник всіх празників і торжество всіх торжеств – Воскресіння Христове.
Тож від імені Ковельської районної державної адміністрації та Ковельської районної ради сердечно раді вітати Вас натхненними і незмінно величними словами великоднього благовістя: «Христос Воскрес!».

Читати далі...

Жінки в політиці

19.04.2019 Новини районної ради

Світлина від Інститут Політичної Освіти - ІПО.З 18 по 20 квітня депутат Ковельської районної ради Ольга Чепенюк перебуває в с. Піщанка Новомосковського району  Дніпропетровської області, де  бере участь в навчальному семінарі «Жінки в політиці»  в рамках проекту  «Місцеве самоврядування.  Крок до ефективності».

Читати далі...

Нагадуємо: дотримуйтесь вимог пожежної безпеки у лісових масивах, на торфовищах та сільгоспугіддях

19.04.2019 Новини районної ради

У зв’язку з настанням пожежонебезпечного періоду, звертаємось до населення району з проханням щодо недопущення випалювання сухої природної рослинності та дотримання необхідних правил поведінки під час перебування у лісових масивах, природних екосистемах тощо.

Читати далі...

Антон Кустик: Кримінальна відповідальність за порушення на виборах

19.04.2019 Новини районної ради

21 квітня  відбудеться другий тур Президентських виборів. Під час першого туру в поліцію надійшло чимало повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Антон Кустик закликає громадян голосувати чесно та проводить роз`яснення про покарання за правопорушення під час голосування.

Читати далі...

Відділ організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради інформує

19.04.2019 Новини районної ради

             Відділ організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради повідомляє, що з січня по березень 2019 року до районної ради надійшло  203 листа від органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, підприємств та організацій різних форм власності.  Виконавчим апаратом вжиті заходи по їх своєчасному виконанню.  Загальна кількість за цей період вихідної кореспонденції склала 100 листів. 

Читати далі...

Вітаємо іменинника

19.04.2019 Новини районної ради

Похожее изображениеСьогодні відзначає свій День народження депутат Ковельської районної ради –  Шворак В’ячеслав Петрович.

Читати далі...

Стартує програма особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець»

18.04.2019 Новини районної ради

Стартує програма особистісного та професійного розвитку молоді Â«Ð”ÐµÑ€Ð¶Ð°Ð²Ð¾Ñ‚Ð²Ð¾Ñ€ÐµÑ†ÑŒÂ»Міністерство молоді та спорту України, Українська академія лідерства спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні продовжують реалізацію програми «Державотворець».

Національний етап цьогорічної програми відбуватиметься з 29 травня по 7 червня.

Читати далі...

Робоча нарада

18.04.2019 Новини районної ради

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.16 квітня під головуванням голови райдержадміністрації Віктора Козака відбулася нарада за участі голови районної ради Андрія Броїла, першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів селищних, сільських рад, об’єднаних територіальних громад.

Читати далі...

Управління соціального захисту населення Ковельської районної державної адміністрації інформує

17.04.2019 Новини районної ради

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Управління соціального захисту населення Ковельської районної державної адміністрації інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017року № 497 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»