Новини

Спільною працею до успіху

19.10.2018 Новини районної ради

Питання стану доріг на Волині чи не одне з найактуальніших. Його обговорюють на порядку денному будь-якої наради чи семінару, чи робочої зустрічі з керівництвом області, району. Та ситуація з фінансуванням на ці цілі вкрай важка. В першу чергу дорожники ремонтують автошляхи державного значення, а потім переходять до місцевих.

Читати далі...

КОВЕЛЬЩИНА ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ЩОРІЧНОГО ЗБОРУ КАРТОПЛІ ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ

19.10.2018 Новини районної ради

Уже традиційно, як і кожного року, до Ковельської районної ради на початку осені надійшло звернення від Волинської обласної клінічної лікарні щодо сприяння заготівлі овочів для медичних  закладів, які знаходяться на території нашої області. Завдяки цьому закладам охорони здоров’я вдається значно економити кошти на харчування хворих та спрямовувати їх на придбання інших життєво необхідних речей.

Читати далі...

Зустріч з директорами шкіл Ковельщини

19.10.2018 Новини районної ради

Нещодавно голова Ковельської районної ради Андрій Броїло зустрівся з окремими директорами  шкіл Ковельського району. Сергій Лисюк, директор ЗОШ І – ІІІст. с. Дроздні та Галина Йовик, директор ЗОШ І –ІІ ст.. с. Гішин, депутат Волинської обласної ради, розповіли Андрію Петровичу про навчання діток у першому класі в умовах Нової української школи, готовність  навчальних  закладів до осінньо – зимового періоду.

Читати далі...

Наша дума, наша пісня не вмре, не загине...

19.10.2018 Новини районної ради

Вчора до голови Ковельської районної ради Андрія Броїла завітав депутат Волинської обласної ради Сергій Сівак. В ході дружньої бесіди колеги, адже, Андрій Петрович теж є депутатом ради, яку очолює, обговорили наболілі питання, що сьогодні на слуху у кожного: і впровадження нової освіти, реформування медицини та ін..

Читати далі...

Увага! Небезпека!

19.10.2018 Новини районної ради

На території авіаційного полігону (в/ч А1547) с. Поворськ Ковельського району у період з 23-26 жовтня будуть проводитися навчання авіації з практичним застосуванням авіаційних засобів ураження (бомбометання, пуски ракет) в день та вночі, а також випробування керованих ракет класу "Повітря-Земля". 

Так, як територія авіаційного полігону складає близько 25 тис. гектарів і розміщений в межах 3-х районів Волинської області (Ковельський, Камінь-Каширський, Маневицький) є небезпека для цивільного населення потрапити в зону дії ураження вибухових речовин.

Читати далі...

депутат ковельської районної ради ольга чепенюк: Реформи повинні служити людям

18.10.2018 Новини районної ради

Картинки по запросу фото реформиЧитаючи книгу відомого в Україні письменника Мирослава Дочинця "Синій зошит", в якому він наводить мудрі думки і вислови "карпатського Сократа" Андрія Ворона, я звернула увагу на такі слова: "Українці – люди послуху. Однак – зовнішнього, зверненого до начальників, дуже  часто прийшлих. А насправді головний начальник не над тобою, а – в тобі. Се начальство гідности, терпіння, боголюбства".

Читати далі...

Волинь – у десятці лідерів-областей з найбільш привабливим інвестиційним кліматом

18.10.2018 Новини районної ради

20181017163730.png, фото“Спілка українських підприємців” та Офіс ефективного регулювання BRDO склали рейтинг Regional Doing Business-2018 областей з найбільш привабливим інвестиційним кліматом. Волинська область набрала 305 балів із 600 можливих та посіла 9 місце у рейтингу, опинившись у десятці лідерів.
Читати далі...

Наша шана – Героям

18.10.2018 Новини районної ради

_DSC8536У переддень Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня Українського козацтва та 76-ої річниці утворення УПА  у читальному залі центральної районної бібліотеки відбулися урочистості. 

Читати далі...

Дякуємо Вам, захисники України!

18.10.2018 Новини районної ради

кладуть квітиМинулої п'ятниці, 12 жовтня ц. р.,  біля пам'ятника Борцям за волю України, що на бульварі Лесі Українки,  опівдні було  людно. 

Тут    того дня  зібралися очільники міської та   районної влади, серед яких – міський голова Олег Кіндер, секретар міської  ради  Віра Федосюк, голова Ковельської райдержадміністрації  Віктор Козак, голова  районної ради Андрій Броїло та його заступник Олександр Пасенковський.

Читати далі...

нарада у голови Ковельської районної ради

18.10.2018 Новини районної ради

Вчора голова районної ради Андрій Броїло провів спільну нараду з окремими сільськими головами  за участі депутата Ковельської районної ради, заступника голови  постійної комісії з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів  В’ячеслава Шворака.

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»