Новини

Шановні жителі ковельщини!

15.02.2019 Новини районної ради

Картинки по запросу фото до дня АфганістануСьогодні ми віддаємо глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти  вогняне горнило бойових дій  в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Надзвичайно жорстокі та виснажливі умови підготовки, перемінливий клімат, щоденні думки про смерть і переживання за своє життя робили перебування і в чужій країні просто неможливим.

Читати далі...

Вшанували тих, хто виконував присягу…

15.02.2019 Новини районної ради

Наші серця стискаються від болю, коли згадуємо про тих 18-річних юнаків, які, виконуючи наказ, пройшли тернистими, болючими стежками чужої країни. У нашій пам’яті довго житимуть події цієї кривавої війни, тому що історія її написана кров’ю солдат і сльозами матерів, які увірвалися в наше життя фронтовим афганським вітром.

Читати далі...

Результати щомісячного моніторингу Мінрегіону станом на 10 лютого

14.02.2019 Новини районної ради

 
Читати далі...

Клички запрошують волинських десятикласників до «Обріїв майбутнього»

14.02.2019 Новини районної ради

Klitschko Foundation запрошує десятикласників-підліток, які прагнуть якомога більше знати про світ навколо себе, критично мислити та оточити себе людьми зі схожими цінностями – подаватися на філософський семінар для підлітків «Обрії майбутнього». Дедлайн 17 лютого 2019 року.

Читати далі...

Брати Клички кличуть підлітків із Волині у «Школу успіху»

14.02.2019 Новини районної ради

Klitschko Foundation відкрив набір у літню освітню школу для активних підлітків. Відібрані 50 дівчат і 50 хлопців із різних регіонів України протягом 10 днів зможуть дізнатися про розмаїття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті. Набір у «Школу успіху-2019» триває до 28 лютого.

Читати далі...

Запрошуємо до участі

14.02.2019 Новини районної ради

Картинки по запросу фото до дня Афганістану15 лютого об 11.00 год. з нагоди Дня вшанування учасників бойових  дій на території інших держав та 30 – річчя виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан у Народному домі «Просвіта» відбудеться тематичний захід.

Читати далі...

Незабаром в області стартує призов на військову строкову службу

14.02.2019 Новини районної ради

20190214100115.jpg, Ñ„Ð¾Ñ‚Ð¾У квітні-червні триватиме призов громадян України на строкову військову службу. Відтак, на Волині з 18 лютого розпочнуть роботу військово-лікарські комісії районних (міських) військових комісаріатів з медичного огляду призовників. Про це йдеться в розпорядженні голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка від 8 лютого 2019 року.

Читати далі...

Юний нотаріус

14.02.2019 Новини районної ради

Сьогодні команда юстиції Волині - очільник юстиції Антон Кустик, начальник відділу з питань нотаріату Олена Новосад та прес-секретар Богдана Довгополова-Савотюк спільно із приватним нотаріусом Ківерцівського районного нотаріального округу Надією Кузьмич провели пізнавальний захід для дітей 8 класу НВК "Ківерцівська районна гімназія" під назвою “Юний нотаріус”.

Для школярів організували правові ігри: “правова абетка”, де кожна команда вибирала букву з якої починалось слово на правову тематику і давала відповіді. Учні розв’язували ситуаційні задачі, обговорювали заповнення карт “Права дитини”, відгадували загадки на логіку та приміряли на себе роль нотаріуса.

Читати далі...

відбувся перший етап навчання депутатів ради

13.02.2019 Новини районної ради

Сьогодні, 13 лютого,  голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, депутати районної ради, голови, секретарі  сільських рад Ковельського району взяли участь у тематичному постійно діючому семінарі «Діяльність депутата у місцевій раді та її органах».  Таке навчання передбачається провести у два етапи, тому, на сьогодні, це був початковий старт обговорення нагальних для

Читати далі...

Зустріч з депутатами

13.02.2019 Новини районної ради

Депутати районної ради є активними учасниками громадського життя Ковельщини. Не рідко, окремі питання, які виникають у виборчих округах, не вдається вирішити на місці. Саме тому, депутати ради звертаються за консультаціями, роз’ясненнями, порадами у виконавчий апарат районної ради, який саме для цього і створений.

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»