Новини

На Ковельщині відзначили 21-шу річницю Конституції України

27.06.2017 Новини районної ради

Світлина від Ковельська районна рада.Сьогодні, 27 червня у приміщенні центральної районної бібліотеки пройшли урочистості з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України.

В заході взяли участь голова районної ради Андрій Броїло, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, керівник апарату райдержадміністрації Степан Топольський, представники трудових колективів, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу та громадськості.

Святкування розпочалося під звучання Державного Гімну України. Також присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих героїв, які загинули під час виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції. Читати далі...

Шановні жителі Ковельщини

27.06.2017 Новини районної ради

Результат пошуку зображень за запитом "день конституції"Прийміть щирі вітання з нагоди важливого державного свята – Дня Конституції України.

Прийнятий 21 рік тому Основний Закон України втілив прагнення вітчизняної й світової науки та практики конституційного будівництва, викристалізував національну ідею, відобразив ментальність, волю та прагнення українського народу до власної національної державності.

Читати далі...

До увага жителів Ковельщини!

27.06.2017 Новини районної ради

Результат пошуку зображень за запитом "день конституції запрошуємо"27 червня об 11.00 год. в приміщенні Ковельської центральної районної бібліотеки відбудуться районні урочистості з нагоди 21-ї річниці Конституції України.

До участі запрошуються: керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, установ та організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, депутати місцевих рад, лідери партійних та громадських організацій, учасники АТО, представники духовенства, громадськість міста та району.

Читати далі...

Епідемічна ситуація: фахівці закликають бути обережними

27.06.2017 Новини районної ради

imgЗ настанням літа збільшується ризик виникнення та поширення епідеміологічних інфекційних захворювань. Про вжиті заходи щодо попередження та запобігання в області епідемічних ускладнень гострих кишкових інфекцій поінформувала в.о. директора державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Наталія Янко під час оперативної наради  26 червня 2017 року.

Читати далі...

Щотижнева оперативна нарада

26.06.2017 Новини районної ради

26 червня, за участю голови районної ради Андрія Броїла, заступника голови районної ради Олександра Пасенковського відбулася щопонеділкова оперативна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Козак.

В ході наради керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних  підрозділів центральних органів виконавчої влади доповіли про важливі питання життєдіяльності Ковельського району.

Зокрема, начальник Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області Олександр Капець проінформував про надзвичайні ситуації  в районі та заходи  з їх ліквідації.

Читати далі...

Сьогодні українці вшановують пам’ять жертв розстрілів в’язнів у тюрмах Західної України

23.06.2017 Новини районної ради

76 років тому, з початком наступу нацистів, радянська влада вбила у в’язницях на окупованій території Західної України понад 20 тисяч людей. На той час у Ковельській в’язниці утримувалося понад 250 людей,  більшість з яких була звинувачена за пропагування рідної мови, української пісні, за те, що любили Україну. Камери були заповнені селянами, робітниками, інтелігенцією,священиками, молоддю.

Читати далі...

Медзаклади Ковельщини отримали обладнання в рамках Субпроекту Світового банку

23.06.2017 Новини районної ради

22 червня у Ковельській центральній районній лікарні відбулось вручення медичного обладнання, яке було придбано у рамках реалізації на Волині Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу в області».

Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, голова районної ради Андрій Броїло, головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук, заступниук голови ОДА Сергій Кошарук,завідувачі відділень та медичні працівники закладу.

Читати далі...

Шановні колеги, державні службовці та ветерани державної служби!

23.06.2017 Новини районної ради

Результат пошуку зображень за запитом "день державної служби" Вітаємо Вас із професійним святом – Днем державної служби України!
Ваша місія особлива, бо щодня сумлінно працюючи на державу, для держави та, звичайно, для людей, долучаєтеся до розбудови відкритого та направду демократичного суспільства. Саме працівники державної служби, будучи містком між владою та громадою, застосовуючи свої знання та уміння, безпосередньо долучаються до розбудови правової держави, де дотримання конституційних прав і свобод громадян є найвищою цінністю. Читати далі...

На Ковельщині вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

23.06.2017 Новини районної ради

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника. Сьогодні навіть важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь. На жаль завершення Другої Світової війни 2 вересня 1945 року, не стало початком мирного життя в Україні. Війна повернулася у наше сьогодення. Не оплакавши всіх жертв Другої Світової війни, ми зі сльозами хоронимо новітніх борців за цілісність, суверенітет та незалежність України. Пам'ятаючи правду про війну минулу – ми перемагаємо в сьогоднішній.

Читати далі...

Звернення голови районної ради Андрія Броїла та голови районнної державної адміністрації Віктора Козака з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22.06.2017 Новини районної ради

Шановні жителі Ковельщини! Дорогі краяни!

22 червня 1941 року назавжди залишиться в пам’яті людства днем пекучого жалю та болю для всіх українців. Того недільного ранку розпочалася німецько – радянська війна  - трагічна сторінка української історії.
Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті.
Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»