Новини

відбулися громадські слухання

19.06.2018 Новини районної ради

Сьогодні, 19 червня 2018 року, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло та заступник голови  ради Олександр Пасенковський взяли участь  у Громадських слуханнях, що відбулися в приміщенні Будинку рад міста Ковеля. Читати далі...

До уваги жителів ковельщини

19.06.2018 Новини районної ради

Картинки по запросу фото до 22 червня22 червня  відбудуться заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

11.00 год. – поминальна панахида (біля Пам’ятного знаку загиблим односельчанам с. Білашів), покладання квітів

По завершенню – тематична година «Як довго ця війна тривала...» (будинок культури с. Білашів)

Від’їзд автобуса від Будинку рад о 10.15 год.

Читати далі...

Повідомлення про зміну реквізитів рахунків.

19.06.2018 Новини районної ради

Картинки по запросу фото увага змына реквызитывУ зв`язку з введенням у промислову експлуатацію централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів та зміною Порядку відкриття рахунків, затвердженого н Читати далі...

РОбоча зустріч голови районної ради з директором ТзОВ "В. Прометей"

19.06.2018 Новини районної ради

Сьогодні, 19 червня, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло зустрівся з директором ТзОВ «В. Прометей» Віктором Савенюком. В ході зустрічі керівник представницького органу Ковельського району ознайомився з діяльністю товариства, а також Віктор Володимирович запросив голову районної ради до  співпраці, зокрема в  направленні молодих спеціалістів в галузі сільського господарства на роботу в це підприємство.

Читати далі...

РОбочий візит голови ОДА на Ковельщину

19.06.2018 Новини районної ради

Як відомо, 18 червня 2018 року, голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко мав робочий візит на Ковельщину. У щільній  програмі перебування Олександра Ілліча у Ковельському районі мали місце відвідини об’єднаних територіальних громад району, зокрема Колодяжненської та Дубівської. 

Читати далі...

Депутати районної ради на прийомі у голови ОДА

19.06.2018 Новини районної ради

18 червня 2018 року в приміщенні Будинку рад м. Ковеля відбувся  особистий  прийом головою Волинської обласної державної адміністрації Олександром  Савченком. Користуючись такою нагодою до очільника виконавчої гілки влади області звернулися і окремі депутати районної ради, а саме: Микола Чуль та В’ячеслав Шворак.

Читати далі...

Особистий прийом громадян головою ОДА

19.06.2018 Новини районної ради

На прийом до голови облдержадміністрації Олександра Савченка, який відбувся сьогодні,  18 червня 2018 року, завітали не лише жителі Ковельщини, а й міста Ковель, а також мешканці сусідніх районів. До проведення прийому громадян долучились голова районної державної адміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло та начальник Ковельського відділу поліції ГУНП  у Волинській області Іван Тусь. 

Читати далі...

жительці села Волошки Валентині Потерусі присвоєно звання «Мати-героїня»

19.06.2018 Новини районної ради

Перебуваючи на теренах Ковельшини із робочим візитом сьогодні, 18 червня 2018 року, голова облдержадміністрації Олександр Савченко завітав із приємною місією до багатодітної матері – Потерухи Валентини Антонівни, жительки с. Волошки, аби привітати жінку зі званням «Мати-героїня» та разом із представниками місцевої влади, зокрема, головою районної державної адміністрації Віктором Козаком, головою районної ради Андрієм Броїлом та Колодяжненським сільським головою Віталієм Кашиком  вручити жінці посвідчення та медаль.

Читати далі...

Щотижнева оперативна нарада

19.06.2018 Новини районної ради

Сьогодні голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, заступник голови ради Олександр Пасенковський  взяли участь у щотижневій оперативній нараді голови Ковельської райдержадміністрації  Віктора Козака.

Читати далі...

Виїзний прийом громадян

19.06.2018 Новини районної ради

Картинки по запросу фото увага прийом голови радиКовельська районна рада повідомляє, що 21 червня 2018 року голова районної ради Андрій Броїло буде проводити виїзний прийом громадян на території  Тойкутської сільськ Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»