Новини

НАБЛИЖЕННЯ СВЯТА

20.08.2018 Новини районної ради

Вчора в ковельському районі було розпочато цикл урочистих заходів, що присвячені одному з найбільших державних свят, яке припадає на 24 серпня, а саме Дню незалежності України.

На одному з них побував голова районної ради Андрій Броїло.

Зокрема, на території Доротищенської сільської ради, а саме в с. Гішин, в оновленому, після ремонту, сільському клубі відбулись урочисті збори.

Читати далі...

ВІДБУВСЯ ОРГКОМІТЕТ

20.08.2018 Новини районної ради

20 серпня 2018 року голова районної ради Андрій Броїло та заступник голови районної ради Олександр Пасенковський взяли участь в засіданні оргкомітету з підготовки та відзначення в районі Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України.

В ході засідання було обговорено план  проведення урочистостей щодо відзначення цих державних свят.

Читати далі...

ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

20.08.2018 Новини районної ради

Сьогодні голова районної ради Андрій Броїло та заступник голови районної ради Олександр Пасенковський взяли участь у щотижневій оперативній нараді голови Ковельської райдержадміністрації Віктора Козака.

В ході наради керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ району  доповідали про проведену роботу протягом минулого тижня та проінформували про основні заходи на тиждень, який розпочався.

Читати далі...

15 пасічників району отримають дотацію з районного бюджету за утримання бджолосімей

16.08.2018 Новини районної ради

Серед напрямків діяльності Комплексної програми розвитку  АПК в Ковельському районі на 2016 – 2018 роки чинне місце посідає відродження промислу медоваріння. З метою розвитку  в районі галузі бджільництва та фінансової  підтримки місцевих бджолярів  щорічно з районного бюджету їм виплачується дотація, яка регламентується Порядком надання та використання коштів районного бюджету  на виплату дотації пасічникам за одну бджолосім’ю. 

Читати далі...

Зверніть увагу!!!

15.08.2018 Новини районної ради

Міськрайонне управління у Ковельському районі та м.Ковель Головного управління Держгеокадастру у Волинській області надає інформацію про земельні торги із продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Читати далі...

ЗНАЙОМСТВО КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ЗОШ I-III СТУПЕНІВ С. БІЛИН

15.08.2018 Новини районної ради

14 серпня 2018 року заступник голови районної ради Олександр Пасенковський побував в загальноосвітній школі I-III ступенів с. Білин, де відбулась зустріч  кандидатів на посаду директора школи з батьківським та учительським коллективом.

Участь у нараді також взяли перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман та начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук.

Читати далі...

Зверніть увагу!!!

14.08.2018 Новини районної ради

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує про те, що з 25 по 31 жовтня 2018 року в м. Мілан (Італія) за підтримки Посольства Італії в Україні відбудеться міжнародний семінар «Профілактика девіантної поведінки як комплексний вплив на суспільні умови розвитку сучасної молоді» (програма додається).

Читати далі...

Бейбі-бокси для новонароджених українців: що буде в наборі малюка

14.08.2018 Новини районної ради

Урядовці обіцяють створити якісні набори для немовлят та не економити на їхньому наповненні навіть у разі демографічного буму.

Вже з 1 вересня новонародженим українцям видаватимуть бебі-бокси — так звані пакунки малюка, які містять речі, необхідні у перші місяці життя.

Читати далі...

Індекс споживчих цін у липні 2018 року

14.08.2018 Новини районної ради

Головне управління статистики у Волинській області повідомляє, що за розрахунками Державної служби статистики України, індекс споживчих цін (індекс інфляції) в країні1 у липні 2018 року становив 99,3% порівняно з червнем, за період січень-липень 2018 року – 103,6%, у Волинській області – 99,8% та 103,5% відповідно.

Читати далі...

ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

13.08.2018 Новини районної ради

12 серпня в селі Доротище відсвяткували день села. Дуже насичена програма захоплювала не тільки жителів села, а й гостей, які прибули на свято, щоб на власні очі побачити дійства, що відбувались.

Надзвичайно людно було біля Будинку культури, адже там відбувалась справжня вистава – обряд весілля, обряд обжинок, поетичне представлення. Учасниками цього дійства стали жителі вулиць : Веселої, Гагаріна, Лесі Українки.

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»