Зверніть увагу! Оголошення!

31 жовтня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Волинській області відповідно до ст. 15 Закону України “Про державну службу” оголошує конкурс на заміщення вакантних посаду:

- заступника начальника управління юстиції - начальника відділу державної  виконавчої служби Ковельського міськрайонного управління юстиції Волинської області.

Вимоги до кандидатів на посаду заступника начальника управління юстиції – начальника відділу державної виконавчої служби: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж юридичної роботи не менш як три роки.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:
- заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
- дві фотокартки розміром 4 x 6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про запобігання корупції”;
- копія документа, який посвідчує особу (паспорт);
- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
- копія трудової книжки, завіреної за місцем роботи.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів (з 14-00 до 17-00) з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

З пропозиціями та додатковою інформацією звертатися у відділ кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області за адресою: м. Луцьк, вул. Володимирська, 1; каб № 102; тел. 784797.
 

           

В.о. начальника управління                                                                    М.В.Тойб

Тойб (03352) 59388                                                                                                                

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»