НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИМІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ  ЮСТИЦІЇ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

Н А К А З

 

 

 

19.03.2014                                               м. Луцьк                                               № 79/7

 

 

 

Про затвердження Графіка

особистого  прийому громадян

керівництвом Головного управління

юстиції у Волинській області

 

Відповідно до статті 22 Закону України “Про звернення громадян”, з метою реалізації Указу Президента України  “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, та сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до головного управління юстиції, упорядкування роботи з питань особистого прийому громадян та на виконання пункту 1.2. доручення Міністра юстиції України від 15.03.2014 №6.2-32/600,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Графік особистого прийому громадян керівництвом Головного управління юстиції у Волинській області  (додається).

2. Першому заступнику начальника управління, заступнику начальника управління, начальнику управління державної виконавчої служби, начальнику реєстраційної служби, керівникам структурних підрозділів Головного управління юстиції у Волинській області в межах компетенції забезпечити виконання цього наказу.

3. Відділу організаційного забезпечення, документування, контролю та звернень громадян (Філіпчук В.В.):

3.1. Вжити всіх необхідних заходів з організації особистого прийому громадян відповідно до затвердженого Графіка та згідно з чинним законодавством.

3.2. Забезпечити оприлюднення цього наказу на веб-сайті Головного управління юстиції у Волинській області.

3.3. Даний наказ довести до відома начальників територіальних управлінь юстиції, заступників начальника та керівників структурних підрозділів Головного управління юстиції у Волинській області.

4. Наказ Головного управління юстиції у Волинській області “Про затвердження графіка особистого прийому громадян керівництвом Головного управління юстиції у Волинській області” від 24.12.2013 №299/11 вважати таким, що втратив чинність

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Головного управління юстиції у Волинській області  Карасюка С.В.

 

 

 

Начальник                                                                                  С.В. Мишленик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»