Громадянам про правову допомогу

мінюст консультує

06.08.2019

Що робити, якщо з вашою нерухомістю чи бізнесом вчинили незаконні 
реєстраційні дії? Куди скаржитись, і що у тій скарзі взагалі має бути 
написано? Коли і що можна до неї додати і в кого це можна запитати? Як і 
ким вона розглядається?

Читати далі...

Друзі! А ви знали, що сьогодні можна використовувати телефон для підписання документів?

06.08.2019

В кінці минулого року в Україні набув чинності закон «Про електронні

довірчі послуги», а з ним – послуга Mobile ID.

Читати далі...

Про правову допомогу

06.08.2019

Доброго дня, пан Павло! Мій неповнолітній племінник, вчинив крадіжку, він жалкує про скоєне, але злочин є злочин і кримінальна справа вже відкрита. Підкажіть, будь ласка, яка кримінальна відповідальність передбачена для неповнолітніх? 

Людмила Бевз

Читати далі...

про оцінку ризиків згідно Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству”

05.08.2019

Друзі! Продовжуємо нашу постійну рубрику, в якій юстиція Волині спільно із сімейним радником Віктором Вальчуком інформує про захист ваших прав. Сьогодні ми розкажемо вам про оцінку ризиків згідно Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству”.

Читати далі...

Переклади рішень Європейського суду з прав людини на українську мову доступні на сайті Міністерства юстиції

01.08.2019

️Звертаємо увагу, що на сайті Міністерства юстиції розміщуються переклади українською мовою рішень Європейського суду з прав людини, винесених щодо України.

❗️З текстами перекладів можна ознайомитись у рубриці «НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ» підрубрики «ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ ДЕРЖАВИ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СУДІ», перейшовши за посиланням

Читати далі...

Діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації протягом І півріччя 2019 року

19.07.2019

Продовжує свою діяльність Комісія з питань розгляду скарг у сфері  державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у  Волинській області, яка покликана захищати права громадян від  неправомірних дій державних реєстраторів.

Читати далі...

Нове у розділі "Роз'яснення та коментарі"

08.07.2019

❗️Виявили помилку у відомостях Єдиного державного реєстру — можна виправити!

В рамках загальнонаціонального проекту “Я маю право!” громадян Волині консультує заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області Ольга Семенюк

Читати далі...

про тарифи

02.07.2019

Доброго дня, пане Міністре! Звертаюся до вас із проханням пояснити, як сплачувати за опалення та гарячу воду. Я – пенсіонер, і ті платіжки, які надходили до мене зимою, є не підйомні. Наскільки мені відомо, нещодавно Уряд зменшив тарифи на тепло. Як ми відтепер будемо платити?

Валентин Соколов

Читати далі...

про булінг

21.06.2019

Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваній одежі. На мої питання, що сталося, нічого не відповідає, але я впевнена щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг?

Ольга Соколова

Читати далі...

Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні»

28.05.2019

Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні» (далі – проект) – проект міжнародної технічної допомоги, розрахований на п’ять років (2014-2018). Проект фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги.

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»