Громадянам про правову допомогу

Нове у розділі "Роз'яснення та коментарі"

08.07.2019

❗️Виявили помилку у відомостях Єдиного державного реєстру — можна виправити!

В рамках загальнонаціонального проекту “Я маю право!” громадян Волині консультує заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області Ольга Семенюк

Читати далі...

про тарифи

02.07.2019

Доброго дня, пане Міністре! Звертаюся до вас із проханням пояснити, як сплачувати за опалення та гарячу воду. Я – пенсіонер, і ті платіжки, які надходили до мене зимою, є не підйомні. Наскільки мені відомо, нещодавно Уряд зменшив тарифи на тепло. Як ми відтепер будемо платити?

Валентин Соколов

Читати далі...

про булінг

21.06.2019

Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваній одежі. На мої питання, що сталося, нічого не відповідає, але я впевнена щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг?

Ольга Соколова

Читати далі...

Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні»

28.05.2019

Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні» (далі – проект) – проект міжнародної технічної допомоги, розрахований на п’ять років (2014-2018). Проект фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги.

Читати далі...

Які права має вагітна жінка?

28.05.2019

Добрий день, Павле Дмитровичу! Хочу отримати від  Вас пораду. Зовсім скоро в нашій сім’ї  буде поповнення. Я дуже схвильована, оскільки це моя перша дитина. Оскільки я буду вперше перебувати у пологовому будинку, хотіла  б розуміти свої права.  Розкажіть про них більш детально, будь ласка.

Олена Шульга

Читати далі...

Булінг

28.05.2019

У Чернівецькій області суд виніс перше рішення про притягнення до відповідальності директора навчально-виховного комплексу за неповідомлення поліції про факти вчинення булінгу відносно одного з учнів.

Читати далі...

#ЧужихДітейНеБуває Що варто знати громадянам!

28.05.2019

Нагадаємо Вам, що #ЧужихДітейНеБуває - це ініціатива Міністерства юстиції України з метою захисту прав дітей на аліменти.  Важливо! Мінімальний рекомендований розмір аліментів  становить: до 6 років 1626 грн., а від 6 до 18 років — 2027 грн. Основні обмеження до неплатників аліментів:

Читати далі...

Юстиція Волині до проекту “Я МАЮ ПРАВО!” залучила нових партнерів

10.05.2019

❗️Команда юстиції Волині з часу старту проекту “Я МАЮ ПРАВО!” робить усе можливе, аби якомога більше громадян нашого краю вміли користуватися своїми правами та захищати їх у разі порушення. На це і спрямований цей проект, який реалізовується нами з 2017 року. 
✅Приємно відзначити, що про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!” у волинян хороші відгуки, а їх обізнаність щодо своїх прав значно зросла. Це дуже добре. ?
?За словами координатора проекту “Я МАЮ ПРАВО!” в області Миколи Герасимика, - сьогодні головний акцент у своїй роботі робимо на залученні до його реалізації нових партнерів. У першому кварталі цього року ми співпрацювали з 196 партнерами. Це непоганий показник, але на нашу думку, ще недостатній. Тому робимо усе можливе, аби залучити до співпраці якомога більше громадських організацій, державних установ, навчальних та медичних закладів. Так робота постійно продовжується під час проведення працівниками структурних підрозділів Управління юстиції як спільних правоосвітніх заходів, так і окремо партнерами. Це було також предметом дискусії на Координаційній зустрічі “Я МАЮ ПРАВО!”, яка відбулася 11-12 квітня в Полтаві, - відзначив Микола Іванович. 

Читати далі...

Консультує Міністр щодо офіційного працевлаштування

07.05.2019

Пане Міністре! Я працював столяром на підприємстві майже півроку, отримував “наручно” зарплату, але, як з’ясувалося, офіційно мене ніхто не оформив. Про всі обов’язкові процедури при влаштуванні на роботу я дізнався вже потім, після інциденту. Як мені бути тепер?

В’ячеслав Мурований

Читати далі...

В рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО” громадян Волині консультує начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Антон Ігорович Кустик.

07.05.2019

Доброго дня! Чи можна створювати відокремлені підрозділи громадських організацій за межами України і в якому порядку?

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»