Громадянам про правову допомогу

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

09.08.2016

Про реалізацію пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу

Читати далі...

Плата за надання послуги з проставлення апостиля

28.07.2016

Наказом Міністерства юстиції від 18 грудня 2003 року № 161/5 встановлено плату за надання послуги з проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України, для громадян України, іноземців та осіб без громадянства – 3 неоподатковувані мінімуми доходів громадян (51 грн) та для юридичних осіб – 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 грн).

Читати далі...

Функціонування Електронного реєстру апостиля

28.07.2016

Проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, здійснюється згідно з Правилами проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, затвердженими спільним наказом Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України від 5 грудня 2003 року  № 237/803/151/5, та Порядком проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України, затвердженим наказом Міністерства юстиції України 11 листопада 2015 року № 2268/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11 листопада 2015 року за № 1420/27865.

Читати далі...

Функціонування веб-порталу “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

28.07.2016

З 09 липня 2015 року   Наказом МЮУ 31187/5 від 09.07.2015 затверджено Порядок роботи веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», відповідно до якого приймаються заяви у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, подані через мережу Інтернет.

Метою такого нововведення є оптимізація процедури подачі громадянами заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, запобігання проявам корупційних діянь, забезпечення доступності адміністративних послуг, які надаються відділами державної реєстрації актів цивільного стану, а також створення  сприятливих умов для їх отримання, зменшення черг у цих відділах.

Читати далі...

Реєстрація народження в Ковельському пологовому будинку.

28.07.2016

З метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини в Ковельському пологовому будинку Волинської області запроваджено новий сервіс, який передбачає прийняття працівниками Ковельського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачу свідоцтва про народження дитини.

Читати далі...

Отримання Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

18.04.2016

На сайті ДП «Національні інформаційні системи» за посиланням: http://www.nais.gov.ua/method в рубриці «Методичні рекомендації» в блоці «Кабінет електронних сервісів» користувачі mail.gov.ua мають можливість ознайомитись з «Правилами пошуку інформації в Державному реєстрі ре

Читати далі...

Оголошується відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги

18.04.2016

12.04.2016

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги.

Читати далі...

Мін’юст роз’яснив земельні питання в роботі нотаріусів

18.04.2016

Міністерство юстиції України підготувало роз’яснення стосовно витребування нотаріусами документа про грошову оцінку земельної ділянки та справляння державного мита при посвідченні правочинів щодо відчуження земельних ділянок, які належать юридичним особам.

Читати далі...

Мін'юст обіцяє запустити "Онлайн-будинок юстиції" у цьому році

18.04.2016

Новий сервіс - «Онлайн-будинок юстиції», який включає понад 20 додаткових сервісів, - стане доступним для користування всієї України впродовж поточного року.

Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко під час заходу з презентації цієї послуги у Києві.

Читати далі...

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ІСПИТУ ВИЩОЮ КВАЛІФІКАЦІЙНОЮ КОМІСІЄЮ НОТАРІАТУ ПРИ МІНІСТЕРТСВІ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

11.04.2016

         Вища кваліфікаційна комісія нотаріату при Міністерстві юстиції України повідомляє, що 25 травня 2016 року о 10:00 у приміщенні Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73 буде проведений черговий кваліфікаційний іспит для осіб, які матимуть намір його складати.

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»