Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Ковельської районної ради «Про затвердження Положення про здійснення інвестиційної діяльності в Ковельській районній раді».

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення  Ковельської районної ради «Про затвердження Положення про здійснення інвестиційної діяльності в Ковельській районній раді».   

 

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежують.

Рішення  Ковельської районної ради         « Про здійснення інвестиційної діяльності в Ковельській районній раді» 

Назва виконавця заходів з відстеження.

Виконавчий апарат Ковельської районної ради 

Цілі прийняття акта.

Затвердження Положення про здійснення інвестиційної діяльності в Ковельській районній раді з метою залучення  додаткового фінансування на реконструкцію та ремонт об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

Строк виконання заходів з відстеження.

08 червня 2016 року – 08 липня 2016 року.

Тип відстеження.

Базове відстеження.

Методи одержання результатів відстеження.

статистичний

Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних.

    У якості даних використовувався перелік об’єктів спільної власності  територіальних громад сіл, селищ району  які потребують додаткових коштів на ремонт та реконструкцію.

Результативність від впровадження даного документа визначається сумою збільшення надходжень інвестиційних коштів які будуть використані на ремонт та реконструкцію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

Тобто, враховані принципи збалансованості та передбачуваності регуляторної політики, за якими суб’єкти господарювання можуть здійснювати планування своєї діяльності, досягнути ефективності за рахунок мінімально необхідних витрат ресурсів.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Аналіз результативності базового відстеження дії регуляторного акта  свідчить, що процес залучення інвестицій, за рахунок яких буде поліпшуватися нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, розробка інвестиційного проекту  та проведення  інвестиційного конкурсу відбувається прозоро завдяки здійсненню публікацій та  інформування населення в засобах  масової інформації,  врахує пріоритети при використанні майна спільної власності територіальних громад сіл. селищ району.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

    Реалізація регуляторного акту дозволить визначити єдиний порядок  залучення інвесторів та проведення інвестиційних конкурсів на право проведення реконструкції об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Ковельського району, конкретизує порядок вирішення питань, пов’язаних з поліпшенням нерухомого майна спільної власності, а отже і мінімізує витрати, як матеріальні, так і моральні суб’єктів господарювання та громадян при вирішенні вищевказаних питань.

 

 

 

Заступник голови районної ради                                   О. Пасенковський

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»